Rado Baťo – liberálny troll šíriaci nenávisť a urážky

Mnohí ho mohli postrehnúť po boku Kisku, Radičovej, keď im robil poradcu.

O portáli Postoj sa vyjadril: Ste prasatá a vaši čitatelia fašisti.

Na portáli Postoj sa vyjadrili voči Baťovi:

Napríklad, že sme úbožiaci, nahnedlí, naši čitatelia že sú fanúšikmi fašistov, zástancovia prolife že sú hlupáci a nedávno dokonca aj to, že sme sexistické prasatá.

Prezident Kiska si priniesol vlastného internetového trola – Rada Baťu. Oficiálne poradcu a prominentného úradníka so špeciálnymi výsadami.

Baťove statusy z prostredia prezidentskej kancelárie však požívajú mediálnu imunitu. Akoby neboli. Prominentný úradník si kupuje imunitu za občasné posedenie s novinármi, ktoré sa tvári ako zásadné insiderské sprostredkovanie informácií o prezidentskom paláci a stave vesmíru. Väčšinou však prezidentov prominentný úradník rozpráva prítomným o tom, prečo je prezident presne taká istá nula ako všetci ostatní. Všetci ostatní okrem samotného prezidentovho prominentného úradníka. Áno Rado Baťo javí mnoho známok narcistického psychopata. 

Rado Baťo sa nebabre. Rozkrikuje sa na všetky strany, na opozičných politikov, na členov vlády, na zástupcov cirkví, na komentátorov, vlastne na každého, s koho názorom nesúhlasí. Niekedy dokonca aj na tých, s ktorými súhlasí.

zdroj: https://www.postoj.sk/30636/kiskotrol

Baťo zaujal v minulosti aj zdieľanim malieb Picassovej tvorby s pedofilnou tématikou. Neskôr tento obrázok zo svojho fb profilu vymazal.

Konkrétne išlo o obrázok chlapca v tomto linku, kde píšu o pedofílii Picassa.

https://www.theguardian.com/artanddesign/2018/nov/21/from-a-racist-square-to-rotting-beef-five-lesser-known-stories-about-modern-art

Rado Baťo sa teraz znovu prejavil, keď Matovič riešil jeho ženu, ktorá je na čele ŠÚKL. Nominovaná bola za vlády SMER-SD.

Celý priebeh konfliktu Matovič vs. Baťo. https://davdva.sk/radicovej-hovorca-bato-matovicovi-ty-zbabele-psychopaticke-hovno

Dlhšie sa už v kruhoch povrávava, že Baťo pôsobi aj v politicky manipulujúcej skupine zomri. Práve zomri sa zapája do politického diania a práve voči Kiskovi, ktorému Baťo robil poradcu boli dlhodobo šetrní a vyhýbali sa útokom na jeho osobu. 

   Send article as PDF   

Check Also

Žitňanská, Šeliga, Lipšic, Hríb, Fact checking a ich väzby

Politici sa stretávajú s novinármi a kujú vzájomné dohody, vrátane boja proti nepriateľom, opozícií…po novom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *