Ján Mazák – autor prvej pyramídovej nebankovky na Slovensku

SaS s.r.o, poškodila množstvo veriteľov o stovky miliónov korún, pod prísľubom 10% úrokov z vkladov. (niektoré zdroje uvádzajú 40% prísľuby úrokov).

Majiteľ nebankovky: Miroslav Soboľ, právny zástupca a architekt spoločnosti SaS: JUDr. Ján Mazák – bývalý predseda na košickom súde ako superboľševický funkcionár, taktiež bývalý predseda ústavného súdu.

Mazák je aktuálne predsedom súdnej rady, ide o jednu z najvyššich ak nie najvyššiu funkciu v sudníctve. Nominovala ho strana SaS.

https://dennikn.sk/1949407/sudna-rada-prelomila-nepisane-pravidlo-povedie-ju-nominant-parlamentu-jan-mazak/

Aka náhoda, Mazák vytvoril prvú pyramídovú nebankovu SaS, nominuje ho strana SaS a práve príbuzni Sulíka boli vyšetrovaní a niektorí uväznení za podvody a okradnutie cez nebankovky.

http://www.idemvolit.sk/559-kauza/sulikova-partnerka-posobila-v-nebankovke-ktora-obrala-ludi-o-miliony/

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/166416-sulikova-partnerka-posobila-v-nebankovke-sun/

Majiteľ nebankovky SaS Soboľ pred tým, ako podal návrh na vyhlásenie konkurzu, vyplatil prednostne vklady 140 mil. Sk približne 400 vyvoleným klientom v plnej výške. Pán Mazák si tesne pred krachom vybral 48 miliónov korún. Majiteľ SaS zároveň pred vyhlásením konkurzu odpredal celú sieť svojich záložní košickej s.r.o. Index za približne 100 mil. Sk. Tisíce nič netušiacich veriteľov prišlo o všetky vklady..

Človeka ako je Mazák, chce Richard Sulík SaS nominovať na post Všeobecného súdu EÚ. Mazák je mimochodom poradca Prezidenta Kisku. Je náhoda že sa stretli na jednom úrade páni Mazák a Kiska? Obaja majú k nebankovkám blízko.

Píše Richard Sulík: Z klamára sudca

Gazda zvoral čo mohol, je tragédom národa, tak ho niekam, chudáka, upracme. Na nejaké miestečko do Bruselu, ako svojho času toho nešťastníka Bernátka.
Radoslav Procházka klamal Dana Lipšica ohľadne vzájomných stretnutí, oklamal mňa ohľadne zakladania novej strany, klamal verejnosť ohľadne financovania strany Sieť a ohľadne stretnutia s Robertom Ficom tesne po parlamentných voľbách. Radoslav Procházka je okrem množstva iných vlastností preukázaný klamár.

Za sudcu do Luxemburgu navrhnime Jána Mazáka, človeka bez akýchkoľvek morálnych pochybností, odborníka, ktorý na rozdiel od Procházku bol dlhé roky aktívnym sudcom.

Keď je Procházka klamár, čo samozrejme je, pán Sulík čo je potom JUDr. Ján Mazák?

   Send article as PDF   

Check Also

Ficova družina zlodejov a ich zlodejstvá pokope

Ján Počiatek, syn podvodníka Izidora Počiatka (agenta ŠTB) bol ministrom financií, keď sa menil kurz …

One comment

  1. Mazák je riadne liberálne mazaný a má kvalifikáciu do Luxemburgu zaviesť pyramídku, ktorá určite prekoná Cheopsovu,však títo achordátoví na Slovensku sú v kurze od 1989. Liberál Eierkopf podržbalónik je rovnaká hyd.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *