Ľudia sa zhromaždili pred domom Krčméryho, prišla polícia

Farizej Krčméry skrývajúci sa za Boha sa nespoľahol na osud a Boha, ale zavolal políciu. Taký svätý človek, čoho sa bojí? Pritom ľudia sa chceli len porozprávať. Tento podliak prispel k šikane Slovákov výraznou mierou, ohlupuje Slovákov dvoma respirátormi a tlačí na očkovanie.

2. video spred domu Krčméryho, kde ho strážili policajti

zdroj:

https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/4275308685863642/

https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/4275269035867607/

Celé video tu:

 

   Send article as PDF   

Check Also

Režiséri udalostí roku 1989 – fakty a nie bláboly súčasnej moci!!!

Prvotné rozhovory o novom politickom usporiadaní Európy sa začali rozhovormi Reagana s Gorbačovom v roku 1986. Táto fáza bola …

3 komentáre

  1. Prečo policajná ochrana? Už sa jezuita nespolieha na Božiu ochranu, je to obyčajný farizej, klamár a rozdávač pseudotitulov. Je to marioneta ovládaná farmalobby. Hnus velebnosti jdu blejt!

    • Pouzijem na tychto teroristoch ich slavne „ked nemas co skryvat, tak co sa bojis?“
      krcmery krcmery, ty gruppen farizej jeden..Farizej jeden

  2. Jana Poláková

    Krčméry je hanba našej medicíny, Zdegradoval jej úroveň na samé dno. Aj tým, že vyrobil množstvo docentov a profesorov verejného zdravotníctva, sociálnej práce a ošetrovateľstva. On je aký profesor??? Nikto nevie, kde a z čoho si profesúru robil. Nikto nevie, kde robil atestačné skúšky z infektológie. A jeho zahraničné misie? Choďte sa pozrieť na Haiti, akú „nemocnicu“ tam vybudoval!! Je to jedna úbohá barabizňa, bez akéhokoľvek medicínskeho vybavenia. Mám fotky. Jeho ľudia sa chodili na Haiti ožierať a dovolenkovať. Hanba!!! V zahraničí skúša lieky na sirotách, na malých deťoch! Skončíte už velebenie tejto kreatúry!!!! Kam idú peniaze vyzbierané v kostoloch, ktoré boli určené pre tretí svet???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.