štvrtok , 20 júna 2024

Čekan vo vedeni Sorosovej nadácie aj honorárny konzul Islandu… skvelý výkon na rómskeho biochemika

Rómsky biochemik Pavol Čekan má úspech. Možno predbehne aj slávneho rómskeho funkcionára Jana Cibuľu. Ján Cibuľa bol spoluzakladateľ Zväzu Cigánov-Rómov na Slovensku, účastník prvého stretnutia Medzinárodnej rómskej únie v Orpingtone. Viedol dvanásťčlennú delegáciu západných a východných Rómov do sídla OSN v New Yorku a bol nominovaný na Nobelovú cenu za mier.

Za odmenu? Už jeho samotné pôsobenie v krízovom štábe a jeho aktivtiy vzhľadom na majiteľa profitujúcej firmy by mali vyšetrovať kompetentné orgány…

Pavol Čekan sa stal v roku 2021 v čase nátlaku na očkovanie honorárnym konzulom Islandu. Z toho mu bude plynúť množstvo výhod, vrátane špeciálnych modrých značiek na aute. Túto funkciu majú mnohé osoby napojené na štátnych predstaviteľov.
Honorárny konzul sa často zúčastňuje mnohých významných stretnutí medzi vysokým štátnymi predstaviteľmi. Okrem luxusu, bohatej stravy a alkoholu sa môže tešiť aj kontaktom a kedže ide o podnikateľa aj novým možnostiam. A tak sa aj stalo, návšteva Islandskej delegácie si po štátnych návštevách zamierila do Čekanovej firmy MultiplexDX…trošku konflikt záujmov?
Šikovný je pán Čekán, hudobník, odborník na biotechnológiu, zdravotníctvo, dostáva sa do politiky, má čas vítať rôzné návštevy so štátnymi predstaviteľmi, viesť firmu..a ako by nebolo málo aj viesť Sorosovu otvorenú spoločnosť.
V novembri 2022 skoro rok po očkovacej kampani sa stal Čekan predsedom správnej rady Sorosovej otvorenej spoločnosti.
Na to, že sa pár rokov pred “pandémiou” vrátil na Slovensko, tak veľa funkcií a postavení. Naivný človek by aj uveril jeho šikovnosti…
Z neznámeho dôvodu už dlho nebol na Islande, kde má aj rodinu..vraj nemal čas..bojí sa očkovať alebo očkovaných?
A možno je Čekan len agentom zahraničných tajných služieb, takej CIA. Možno nie je náhoda, že jeho firma sídlila kúsok od amerického výskumneho vojenského laboratória.
https://www.inenoviny.sk/cekanova-firma-v-usa-sidli-pri-americkej-vojenskej-zakladni-ktoru-cina-obvinuje-z-uniku-virusu-sars-cov2/
   Send article as PDF   

Check Also

Ľudia už neveria správam, udajný saharský piesok môže súvisieť s pálením oči, ochoreniami

Údajný saharsky piesok sa nejako rozmnožil u nás. Keď k nemu priložíte magnet, správa sa …

2 komentáre

  1. Ozaj a ake vysledky jeho vedeckeho projektu su? Zobral okolo 500 tis eur za to. Nikde to neprezentoval.
    Mal vyvinut testy ktore viedia rozlizis covid od chripky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *