pondelok , 20 mája 2024

Ľudia už neveria správam, udajný saharský piesok môže súvisieť s pálením oči, ochoreniami

Údajný saharsky piesok sa nejako rozmnožil u nás. Keď k nemu priložíte magnet, správa sa ako kov. Vedel by niekto urobiť rozbor? Zaplatil by som, koľko by to stálo ak by sme chceli zistiť aké sú tam kovy? Kladiem si otázku na čo je vlastne alergia na peľ alebo toxíny vo vzduchu vypúšťane pri geoinžinierstve? Mnohých pália oči, boli hlava, sú zahlienení, kašľú. Bodaj by nie, keď telo chce ten bordel dostať preč z dýchacich ciest.

Nechápem ani tu chorú ideológiu sypať do atmosféry ťažké kovy a odrážať slnko pre údajne otepľovanie. Rúbete stromy, všade malá tráva..tak zem a hlavne betón sa zahrieva na podstatne vyššie teploty a to sa uvoľnuje do okolia.
https://www.nextech.sk/a/E2-80-9EVesmirna-bublinkova-folia-E2-80-9C-by-mohla-zvratit-zmenu-klimy

Namiesto premysleného zlodejstva vo forme rôzných daní a poplatkov na klímu by ste mali sadiť stromy. A tie podvodné mimovládky parazitujúce na envirofondoch, mnohé napojené na SNS – kde 10 ľudí robi v kancelárii a traja bezdomovci režú stromy, lebo vraj tam nepatria…tak začnite robiť serioznú prácu.
https://www.facebook.com/groups/308291614686489/posts/807796694735976/

Tony “saharského piesku”
https://www.imeteo.sk/spravy/v-tejto-europskej-krajine-namerali-vo-vzduchu-az-extremnych-180-000-ton-saharskeho-prachu

Je to zvláštne, prečo sa “saharský piesok” vyskytuje hlavne keď začínajú stromy tvoriť kvety a opeľovať sa. V čase, keď ľudia začinajú sadiť, pestovať. Včelárom uhynulo viacero pomerne veľa včelich rojov. Robí si SHMÚ svoju prácu? alebo kto to má na starosti? Aké kovy sú v tom údajnom piesku.

A uvažujem aj nad tou vodou, prečo Taraba napojený na mafiu chce zoznam studni. Do tej zeme sa tento sajrajt z geoinžinierstva nedostane. Ostáva na povrchu. Ľuto mi je tých, čo ešte dážďovou vodou polievajú záhradu, taká voda maximálne do betónu alebo do nápojov pre politikov a svetové elity.

Kysuce pokryl prah do takej miery, že sa výrazne zhoršila viditeľnosť.

zdroj: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1197328277900934&id=100028713203319&rdid=dBU7zZQJwEWNbbPe

Ľudia vo vyššom veku hovoria, že tento piesok ani nič podobné nebolo na autách, ani za “socializmu”. Márne sa vyhovárajú, že nebol vtedy internete a nevedeli to. Je jedno, či bol internet. Nikdy neboli takto špinavé autá po nejakom “saharskom” piesku.

Podľa wikipédie saharský prach obsahuje Fosfor, hliník a mnohé prvky, ktoré môžu poškodzovať mozog a prispievať k demencii a psychickým poruchám.

Na Wikipédii sa jasne píše, že tento prach spôsobuje ochorenia pľúc a infekcie. A práve v roku 2024 počas veľkej noci pokryl územia tento prach a potom bolo množstvo ľudi chorých.
https://en.wikipedia.org/wiki/Saharan_dust

Je nevyhnutné porovnať saharský piesok jeho zloženie, či obsahuje presne rovnaký pomer hlinika, fosforu a iných toxických prvkov.

Ľudia, ktorí sledovali meteopress.sk a boli v okolitých štátoch, hovoria, že napríklad v Rakúsku a Maďarsku (Budapešť) to nebolo a Slovensko s Českom boli zaprášené.

Či to je skutočne saharský prach, alebo vypúšťanie rôzných prvokov lietadlami do atmosféry je otázkou.
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-15-1-2-porucime-vetru-desti-%E2%9B%88-po-stopach-chemtrails-a-geoinzenyrstvi-v-americkych-vladnich-dokumentech/
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-17-2-2-porucime-vetru-desti-%E2%9B%88-po-stopach-chemtrails-a-geoinzenyrstvi-v-americkych-vladnich-dokumentech/

Už aj ľudia si robia posmešky z argumentov zaplatených a kontrolovaných médií.

   Send article as PDF   

Check Also

Polárna žiara sa záhadne vyskytla v čase, kedy vedci na Alajške robili experimenty s atmosférou

Oznámenie prišlo týždeň pred incidentom a experimenty s HAARP sa konali na Aljaške od 8.mája …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *