utorok , 16 apríla 2024

O MUDr. Pijákovi sa šíri internetom podvodné video

zdroj:
https://www.facebook.com/100064439153351/videos/396289453198902/

MUDr. Piják, vyjadrenie:

POZOR PODVOD!
Chcel by som Vás všetkých upozorniť, že som sa objavil v podvodnej reklame. Táto reklama na nejaký výživový doplnok na srdce už koluje dlhšie, s malými obmenami, vždy dosadia iných známych ľudí, alebo lekárov s logom Ta3, ktorí boli akože zbití, lebo povedali pravdu v televíznej debate o príčinách nárastu kardiovaskulárnych ochorení, ktorú nám chcú utajiť a nedovolia nám predávať účinný liek, ktorý sme práve mi vynašli.

Aj keď by malo byť na prvý pohľad zrejmé , že sa jedná o podvod a vidno, že tam je nahratý iný hlas, ktorý pripomína môj, ale v poslednej vete už ani slovenčina nie je správna. Krátky záber so mnou bol vystrihnutý z rozhovoru, ktorý som mal asi pred šiestimi rokmi v Dámskom klube na RTVS a slová sú zmenené. Ešte raz zdôrazňujem: tieto tvrdenia som nikdy nepovedal, je to podvod. Hlas podobný môjmu vytvorili zrejme pomocou umelej inteligencie. Preto, nekupujte žiadne výživové doplnky, odporúčané takýmto spôsobom.

Keďže sa FB z nepochopiteľných dôvodov postaral o totálne obmedzenie mojej stránky, v ktorej kritizujem výživových a covidových šarlatánov, potešilo by ma, keby ste tento môj oznam šírili všetkými možnými spôsobmi. Za ochotu a pochopenie vopred srdečne ďakujem.
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Pellegrini by dal ľudi očkovať nielen experimentálnou ruskou vakcínou, ale aj čínskou

Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR: LAVÍROVANIE PELLEGRÍNIHO VO VZŤAHU K OČKOVANIU. Predseda mimoparlamentného Hlasu-SD Peter …

One comment

  1. Takéto niečo podobné zneužívajú viaceré firmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *