pondelok , 20 mája 2024

Zomrela ďalšia mladá očkovaná žena, pôsobila v školstve ako psychologička.

Učitelia patrili medzi prvých, ktorých štát naočkoval experimentálnou vakcínou. Vie sa o viacerých prípadoch, kedy zomreli krátko po očkovani.
https://cnn.iprima.cz/ucitelka-zemrela-dva-tydny-po-ockovani-proti-covidu-jeji-otec-vini-prave-vakcinu-20914

Keď zomrel jediný človek, ktorý bol pozitívny na COVID-19, už sa za ním hrnuli novinárski supy a tešili sa ako urobia reportáž. Tešili sa zo smrti človeka, hoc zomrel na niečo úplne iné. Teraz sa situácia obrátila. Zomiera enormné množstvo mladých ľudí, nečakane. Všetci mlčia, mlčia novinári, mlčia média, mlčí rodina.

Nie je vôla vyšetrovať tieto úmrtia. Môže aj nemusí to byť vakcína. Môže to byť vakcína v kombinácii s nejakým jedlom, liekom…. to sa nedozvieme, kým sa to nebude skúmať. Zatvárať oči pred problémom ten problém nevyrieši. Nikto nemôže za to, čo urobil, či sa nechal alebo nenechal oklamať. Rozhodol na základe seba, niesť by mali zodpovednosť tí, čo nútili, klamali. Možno sa to časom ukáže.

Mŕtvym želáme pokojný odpočinok.

https://zsrabca.edupage.org/news/?zac=20#photos:album:1533

https://www.facebook.com/MinisterstvoZdravotnictvaSR/posts/551696539032460/

Média o takýchto prípadoch mlčia.

Na internete sa vyskytla zbiera organizovaná pozostalým manželom. Ostali po Lucke dve deti, 7 ročná dcéra a 5 ročný syn. Ak môžte, tak im pomôžte. Nikto nemôže za to, či sa nechal niekym oklamať. Manžel opísal priebeh pred smrťou.
https://www.donio.sk/podporme-karola-a-jeho-dve-male-deti

Vyjadrenie matky:
https://www.facebook.com/iveta.blahova.90/posts/pfbid02WsjXCzucHnEQwRrV7nR7sYigTsrXpN3egMJnTcba5arFVJp5iZjRxeLDftSWkDAul

 

   Send article as PDF   

Check Also

V najzaočkovanejšom Portugalsku je najväčši nárast úmrtí

Portugalsko má najväčší počet plne zaočkovaných obyvateľov. https://www.usnews.com/news/best-countries/articles/covid-19-vaccination-rates-by-country https://www.abc.net.au/news/2021-10-05/how-portugal-managed-to-have-the-highest-rates-of-vaccination/100514138 Od januára 2024 majú aj ďalšie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *