štvrtok , 30 mája 2024

Ruský voják v pokoji sedel na koncerte v Moskve, kým ostatní utekali a boli v panike

Počas teroristického útoku v Crocus koncertnej hale tam jeden z divákov nahral v pokoji sediacú osobu s partnerkou. Ostatní utekali, boli v panike. Neskôr sa objavii na internete fotky ruského vojaka, ktorý je podobný tomuto.

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko si za prioritu dáva pokryť celú krajinu 5G signálom do roku 2030

„Do roku 2030 sa pilotné zóny [5G] objavia v každom subjekte Ruskej federácie a v …

2 komentáre

  1. Redakcia, ste načisto K*K*TI????? …… V čase záberu na sediaceho vojaka ešte desiatky ľudí sedelo na sedadlách, pretože podľa všetkého nepadol ani jeden výstrel. Vo videu je jasne vidieť že po padnutí výstrelu sa situácia úplne zmenila. Prišlo mi divné prečo tí ľudia odchádzali cez horný vchod tak pomaly “akoby sa nechumelilo”, ale potom som to pochopil – pretože ešte nepadli výstrely…
    UŽ ANI STRÁNKA INENOVINY.SK sa NEDÁ POVAŽOVAŤ za dôveryhodnú….. Stratili ste na kvalite, už len čakám, kedy tu dáte článok o tom, ako napr. Tarabovi spadol papierik zo žuvačky na zem, on to nedvihne lebo si to nevšimne, a nadpis článku bude “Minister životného prostredia nemá vzťah k životnému prostrediu”……..
    STE UŽ OBYČAJNÝ HNUSNÝ “ALTERNATÍVNY” BULVÁR…………

    • Táto stranka nemala nikdy kvalitné články, vždy keď som tu nakukol , tak ibA samé vyplakavačky a dufalecké články alebo nejaké ine kydy.
      Bez ladu a skladu. Už sem neprídem. A už som to aj spomenul že skoro nikto tu neprispieva pod tými kydmi. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *