štvrtok , 30 mája 2024

Povinné očkovanie môže spôsobovať poruchy pozornosti a iné psychické problémy

Boostrix polio je základná očkovacia látka pre deti a je súčasťou povinného očkovania proti tetanu, čiernému kašľu, záškrtu, detskej obrne.

Cena 217 EUR s DPH, dobrý a zaručený kšeft každý rok, kedže sa očkujú tisíce detí niekoľkými očkovacími látkami. Čím viac očkovacich látok sa podá, tým väčši vývar pre farma firmy. Preto pediatrii tak bojujú za každé očkovanie…mnohí z toho pekne profitujú.

Vyvrácači hoaxov tvrdia, že poruchy pozornosti nie sú z očkovania. Prečo to potom píše samotný výrobca, že sa to môže vyskytnúť u 1 zo 100 očkovaných? to je dosť veľa…veľká daň..pritom sa neskúma u koho a prečo to vzniká, či to je autoimunitný princíp alebo len u určitých ľudí s určitou genetickou informáciou…Pediater pichne a už sa nestará..potom to často riešia psychiatri a psychológovia.

A teraz ma kontaktovala aj známa a jej dcére začali vypadávať vlasy pár týždňov po očkovaní touto vakcínou (alopécia areata). A o tom sú aj štúdie, že tieto prípady po očkovani sa vyskytujú hlavne u žien). Ďalšim faktom je aj druh použitej šarže. Môže byť rozdiel medzi šaržami a malo by sa skúmať, či niektoré šarže nespôsobujú viac určité ochorenia, ktoré sú spájané s očkovaním..či už alergie, autoimunitné ochorenia ako skleróza multiplex, Crohnová choroba a iné. A to by sa malo desaťročia skúmať po očkovani a porovnávať so skupinou, ktorá očkovaná nie je. Ale to sa nerobí.

https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/boostrix-polio-789454.html

Očkovanie spôsobuje aj ADHD – poruchy pozornosti, hyperaktivitu a možno aj poruchy učenia. Spôsobuje aj rôzné prípady vypadávania vlasov. To priznáva aj samotný výrobca.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9326478/

zdroj:
https://zaslobodu.sk/povinne-ockovanie-moze-sposobovat-poruchy-pozornosti-a-ine-psychicke-problemy/

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár sa pýta Kotlára: Kedy konečne začne hľadať príčiny a robiť pitvy pri náhlych úmrtiach a nádoroch

Zločiny farma firiem a ich lokajov propagujúcich experimentálne genetické vakcíny končia na súdoch a postupne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *