False flag operácie majú spoločné nekvalitné videá, fotky, často z jedného zdroja. Kde sú ostatné fotky a videá z Ficovho atentátu?

Podivné prípady za posledné roky pribúdajú a majú mnoho spoločných čŕt:
 • Nedostatok informácií, ktoré sa menia časom, rôzne výpovede (počty striel, vypadnuté oči, pomýlené budovy, nesedia časy)
 • nekvalitné a hlavne málo záberov, ktoré sú často z jedného zdroja (fotky a videá ako z prvých mobilov s videonahrávaním)
 • pochybenia polície, ochranky a ich bizarné správanie
 • rodina a okoli často mlčí
 • tieto prípady často vedú k nejakým represívnym opatreniam a obmedzovaniam slobody
 • vymazané kamerové záznamy
Sú to prípady Lučanský, strelec v Prahe, Tepláreň, Pellegriniho špáratko a teraz atentát na Fica, predtým bombové vyhrážky na školách, Kuciak.
Tie bombové vyhrážky na školách boli tesne pred atentátom, v Handlovej to preberali. Teraz sa firmy ozývajú riaditeľom, či nechcú kamery, poplašné systém. Paradoxne majitelia poplašného systému Jablotron stáli za zbierkou peňazi na zbrane pre Ukrajinu. Do škôl volajú riaditeľom, výhražne maily rozbehli biznis s kamerami. Jednoduchá otázka pre laika, načo sú niekomu zábery zo škôl? Niekto môže presne podľa pohybu na kamerách zistiť kto a kedy chodí do škôl a kedy sa tam dá dať bomba, žiadný moment prekvapenia. Poslúžia kamery na ochranu personálu? isto nie.
A čo nás čaka po Ficovom atentáte? Obmedzenie zhromaždenia, diskusie na internete len s občianským, nekritizovanie politikov, ešte väčší strach ľudí vyjadrovať názor.
Tak komu to všetko pomáha? Ľudom nie, ale politikom a som presvedčený, že za mnohými týmito svinstvami sú práve oni. Pre peniaze a moc urobia všetko.
Kde je video od tohto pána?
   Send article as PDF   

Check Also

Celá vláda spolu s opozíciou schváli zákon na podporu Ukrajincov – ubytovanie, zdravotníctvo a iné výhody

A zdravotnú starostlivosť musíte poskytnúť, aj keď na to nemáte kapacitu. To sa zbláznili? Slovák …

6 komentárov

 1. Křivý svědek nezůstane bez trestu, neunikne ten, kdo šíří lži. (Př 19: 5)

 2. NIKDY SA TO NEVYŠETRÍ, pretože ten FAKE atentát slúži pre blaho globalistov… Rovnako ako “dvojičky” 11. septembra 2001, atď….
  Ale Fico je odteraz pre mňa totálne mŕtvy… Jeho fanúšik som nebol, bral som ho “neutrálne” (lebo lepšie než Šimečka, Matovič, Heger, atď…) no… ako ho mám brať teraz? Ako možno najväčšiu sviňu v slovenskej vysokej politike?… Ako ho teraz beriete vy, ľudia?….

  • Byla u mě zaměstnaná slovenská brigádnice, mluvili jsme o politice resp. já, ona moc nechtěla. Ale Fico mafián, no volila Sulíka… já jí říkal, že poslouchám Fica, protože jedinej moment, kdy se něco dozvím o politice vlád je, když poslouchám opozici, ne že bych si dělal iluze. Na názory, že je mafián (ale Čaputová ok) jsem říkal, že i mafián může mít rád svoji zemi, takže proto proti migraci, očkování apod. jsem si myslel. A tady jsem se přistihl taky při určité naivitě 🙂. Dnes ho vidím úplně jinak, že je to takový šašek s jarmulkou na hlavě jsem si opravdu nemyslel.
   Mimochodem kdysi mě bývalá vzala na židovský hřbitov, mohl jsem tam jít jen s jarmulkou, neměl jsem poznání tenkrát, ale i tak, řekl jsem, že tam bude muset jít sama. Měl jsem už tenkrát pocit nějakého ponížení, kdybych si ji dal na hlavu. Fico ji nosí, já ne 🙂. Takže můj názor? Šašek s jarmulkou na hlavě, za 30 stříbrných.

 3. Fico, keď ho zdvíhali zo zeme vyzeral,ako keby ho seklo v krížoch a nie,ako keby doňho niekto napálil zblízka z ťažkého kalibru.

  • Veru, potom by tie prikrcene nohy (kolena ku bruchu) vela vysvetlovali…. :D… Mozno ho tak seklo (ak ho seklo), ze v takej prikrcenej pozicii sa bolest seknutych krizov dala ako-tak vydrzat bez stonania. :D….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *