Lekár varuje pred hliníkom, je všade. Je nielen v plechovkách, ale aj v zuboch, mostíkoch, korunkách…

Je to zvláštne, ale hliník sa vyskytuje nielen v plechovkách, vakcínach, obalových materiáloch ako PET, ale aj v rôznych zubných výplniach, vrátane amalgánu aj moderných zubných vyplniach a náhradach. Hlinik je veľmi toxický zdraviu človeka, je spájaný s demenciou a rôznými poruchami nervového systému, sú viaceré štúdie spajajúce hlinik s horšou plodnosťou a množstvom iných zdravotných problémov, škodí aj samotným rastlinám a iným živočíchom.
Zlato a striebro, ktoré majú veľmi silný prospešný efekt na zdravie sa nepoužívajú skoro vôbec. Pritom namiesto retiazok a iných nepodstatných vecí má zlato, striebro význam práve ako súčasť týchto náhrad, výplní.  Ale to už by ľuďom pomáhalo a to je nechcené.
Zuby nie sú len o korunkách, vo vnútri keramickej náhrady sa nachádza kovový základ…to je často zliatina nikla (časté alergie u množstva ľudí, toxický – vyvoláva bolesti hlavy, zápaly kože, rakovinu/ alebo kobalt (toxický – ochorenia kože, rakovina, v batériach aút/..a šlo by to urobiť z platiny, zlata, striebra a ich zliatín…
Práve spodná časť korunky alebo mostíka je kov, tá nie je viditeľná a vrch často tvorí keramika. Striebro, zlato a podobné prirodzené kovy majú antibakteriálne účinky a tým výrazne predlžujú životnosť náhrady a celkového chrupu.
Mnohé náhrady sú toxické zdraviu, človek ušetrí pár korún. Ľudia ušetria peniaze na zdravie a to minú radšej na drahé oblečenie, dovolenku, čo je chvíľkový zážitok. Tieto náhrady používate roky.  A neskôr, keď má človek nejaké zdravotné problémy,  súvislosť nenájde…  a príčinou môže byť nejaká zložka náhrad, plomb…

Náš komentár: Páni nie náhodou používajú zlaté a strieborné príbory a aj kuchynský riad s obsahom zlata a striebra.

Antibakteriálne účinky striebra boli známe už v stredoveku. Ľudia sa ním chránili pred morovými epidémiami. Zo striebra vyrábali taniere, misy, tácky či poháre.

Striebro má antiseptické účinky, čiže dokáže ochrániť naše zdravie pred choroboplodnými zárodkami. Ľudia dokonca prevárajú vodu pre bábätká v strieborných nádobách, aby z vody odstránili škodlivé látky a bola tak bezpečná na pitie pre deti.

Striebro je extrémne aktívne aj v malých množstvách. Jedna miliardtina gramu striebra stačí na obmedzenie funkčnosti istého druhu baktérií. Preto má striebro tak bohaté využitie v zdravotníctve. Striebro má na ľudské telo ochladzujúci efekt. V prípade horúčok, dokáže pomôcť pri znižovaní teploty.

https://www.badatel.net/ako-hlinik-hazarduje-s-vasim-zdravim-plus-10-sposobov-ochrany/
https://www.acko.sk/n/striebro-a-jeho-vynimocne-ucinky
https://berndorf.sk/blog/vedeli-ste-ze-jest-so-striebrom-je-zdrave/a-230/

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár Čičala: Fico je už doma. Stal sa zázrak.

Róbert Fico je už doma. Stal sa zázrak. Dúfajme, že priebeh operácie spracujú vedeckou prácou. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *