V tichosti prebieha masívna digitalizácia školstva a debilizácia národa v rámci agendy 2030, riadená opozícia mlčí…

Od COVID-19 výrazne narástol počet pacientov každého typu. Nestíham až tak reagovať na rôzné témy ako predtým. Nechápem, prečo politici napríklad z Republiky neriešia podstatné veci ako je digitalizácia školstva. Polku kandidátky obsadili Židmi a rôznými agentami, dať mladého Slotu na kandidátku môže len nechápavé alebo zapredané individum. Ľudia si asi nepamätajú ako získal kľúčové veci v ŽIline Sýrčan Trabelssie od svojho kamaráta Slotu. Aj mladý Slota je jeho kôň? Čo urobil mladý Slota pre Slovensko? Každý s priezviskom, ktorý vylezie zo záhrobia môže byť volený? To sme až ťak ľudia klesli? Malíková? Tá, čo urobila pre Slovensko? okrem toho, že napíše semtam pekný status a zakladala možno cez tajné služby Národnú koalíciu?

K tej digitalizácii. Rozbieha sa naplno na školách. Práve COVID poškodil deti psychicky v tom, že ich nútili učiť sa z domu. To bola príprava na digitalizáciu. Deti sa stali nesústredené a začali mať problémy s účením, mnohé. Dnes máme jasne definovnaý pojem digitálna demencia, ktorá priamo súvisi s časom stráveným za digitálnymi zariadeniami. Deti majú byť v kontakte s prírodou, s hmotným človekom. Nie s nejakým tabletom. Tablety ani digitalizácia nemá na škole, čo hľadať. Potom sa čudujeme, že zrazu majú deti poruchy učenia v takom pomere, v akom sa nikdy nevyskytovali…
https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konickova/910/co-je-digitalna-demencia

Európska únia ako nový centrálny orgán plánovania už nie je len úniou o hospodárskej spolupráci, ale je to propagandistické a manipulatívne centrum. Cez eurofondy zabezpečuje naplňanie svojich agiend. A tieto eurofondy dostanú firmy politikov. Tak si ich kupujú, psychopata si je veľmi ľahké kúpiť.

Projekt sa volá DigiEDU a má zabezpečiť digitálné zariadenia pre školy. Na čelo školstva postavili dobre kúpiteľného Druckera, ktorý má za sebou množstvo káuz. Z pofidernej strany Dobrá voľba, kde bol manžel riaditeľky ŠUKLu, ktorá pre Slovensko zabezpečovala experimentálne vakcíny a poradca Kisku, Radičovej – Rado Baťo. V Dobrej voľbe bol aj Alojz Hlina, skutočná elita. A Fico ide naplno digitalizáciu, mlčí o podvodoch pri COVIDe a samozrejme ich ani nevyšetruje. Fico mlčí aj o vyšetrovani COVID-19. A tak pekne tárala na Infovojne, ktorá sa stála závislou na politikoch a možno aj pre tento účel vznikla, veď plánuje sa desaťročia dopredu.

Rado Baťo - vľavo aktuálne, vpravo - keď robil poradcu Radičovej a neskôr Kiskovi.

V školách sa šetrí na učiteľoch, ale peniaze pre rôzných mimovládkarov, ktorí radia učiteľom majú. Stará výbava, šetrí sa na všetkom…ale zrazu 200 000 000 EUR na digitalizáciu nie je problém. Ako sa s nami hrajú a ľud je slepý..
Ak viete o firmách, ktoré to zabezpečujú dajte vedieť. Ak viete aj iné informácie, kľudne píšte na radoslav.cicala@gmail.com. A pýtajte sa politikov, údajnych národovcov, čo robia? okrem primítivnej kampane pred voľbami…aké sú reálne činy?
Pomaličky, potichúčku v pozadí divadelných predstavení a dohodnutých hádok, nezmyselných tlačoviek a osočovania sa pomaly, ale isto zavádza digitálna totalita a kontrola.
Nechápaví a často tí hlupší nechápu túto hru, kedy SMER-SD sa vyhovorí, že to oni za to nemôžu…že to HLAS-SD. Presne preto sa oddelili od HLAS-SD, bolo to plánované..rozdeliť sa a potom spojiť. Polka sa hrá na alternatívu a národovectvo a druhá ide tvrdú agendu okato…
Tablety začali na školy dodávať už v roku 2015 pod vedením SMER-SD, ktorý takto naplno plní agendu 2030 a vytváranie debilnej masy, ktorá nebude mať vlastné uvažovanie a bude odkázaná na príjem informácií a názorov.
https://www.minedu.sk/tablety-uspesna-pomocka-v-sluzbach-vzdelavania/
   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub: Heredoš zneužíva tému digitálnej meny na svoju kampaň

Voľby do europarlamentu sa blížia a prospechári ako Heredoš a podobní chcú samozrejme teplé miesto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *