Zelenský sa stretol s bankármi JP Morgan, dohoduje obnovu Ukrajiny po víťazstve

Bankári prišli do Kyjeva, do prezidentského paláca. Ten vyzerá vo veľmi dobrom stave, akoby ani vojná a riziká neexistovali. Pripravujú sa bankári na skúpenie zdevastovanej Ukrajiny?

Mnohí ľudia si to neuvedomujú, ale práve vojny sú nástroje ako ľudí okradnúť a presunúť takýmto mechanizmom peniaze bohatým a zbedačených ľudí zadĺžiť a dostať do pozície otrokov.  Svetová banka odhaduje potrebu investície 600 miliárd EUR do obnovy Ukrajiny. To je presne hodnota, o ktorú budú Ukrajinci okradnutí a zadĺžení. Samozrejme nastane masívna privatizácia…aby verejný dlh nebol tak veľký. Ukrajina je raj poľnohospodárstva a nerastných surovín. Mohli by sme si myslieť, že USA sa dohodla s Ruskom na rozdeleni Ukrajiny…

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovensku Slováci čakajú rok a viac na invalidné posudzovanie, Ukrajinci to majú rýchlejšie

Na Slovensku od príchodu Ukrajincov sa výrazne zhoršili podmienky pomoci tým Slovákov v najťažšich podmienkách. …

One comment

  1. Magorovič.na.cajle

    Ukrajina je krajina s vacsinovym bielym obyvatelstvom, no je to tam horise, ako napr. v severnej Afrike, v Turecku, ci v Kazachstane, su na tom horsie, nez Moldavsko, ci Bosna a hercegovina, tak co si chcu nahovarat, ze su schopni si sami riadit a viest stat?! Je tam jedna z najvacsich korupcii na svete!!!! 1-2% miliardarov, 3-5% multimilionarov a cely zbytok naroda totalna, nepredstavitelna chudoba a to bolo tam i pred vojnou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *