AUSTRÁLSKE REGULAČNÉ ORGÁNY ZATAJILI PRED VEREJNOSŤOU SMRTEĽNÉ MYOKARDIDTÍDY VYVOLANÉ VAKCÍNOU

By Peter A. McCullough, MD, MPH
Referoval Michal Piják
Zdá sa, že Austrália sa začína prebúdzať z letargie po covidom šialenstve. Správa z The Therapeutic Goods Administration (TGA, zrejme niečo ako úrad verejného zdravotníctva) pod vedením Dr. Johna Skerritta, MD, PhD, bola tvárou regulačných rozhodnutí pre Austráliu počas pandemickej krízy. Podľa informácie dr. McCullogha sa tento týždeň vo výbušnom súbore verejných prednášok v preplnených sálach plných tisícov Austrálčanov dozvedeli od Dr. Melissy McCannovej, BPharm, MBBS, FRACGP, ktorá je tiež držiteľkou absolventského certifikátu alergických chorôb, že Skerritt a TGA zistili, že niekoľko malých, predtým zdravých detí zomrelo na myokarditídu vyvolanú vakcínou proti COVID-19. Redigované listy od TGA adresované McCannovej naznačovali tieto skutočnosti a pripustili úmyselné zatajovanie.
Spis obsahoval listy s obavami od McCannovej a ďalších lekárov a odpovede spoločnosti Skerritt. Je alarmujúce, že Skerritt a TGA nechceli zverejniť tieto prípady, aby udržali očkovaciu kampaň „bez váhania s očkovaním” medzi unavenou verejnosťou, ktorá bola svedkom nespočetných nežiaducich účinkov a úmrtí pri opakovaných injekciách. McCannová ukázala každé písmeno a určenie kauzality s diaľničnou známkou obete za obeťou.
Dr. McCannová bola podporená fakultou vrátane Dr. Petera McCullougha, Dr. Pierra Koryho, autora Johna Leakeho, pána Cliva Palmera, bývalého poslanca Craiga Kellyho a senátora Ralpha Babeta. Šokované davy boli plné emócii a hnevu pre narušenie verejnej bezpečnosti zo strany Skerrita a TGA.
United Australia Party hostila tieto veľké verejné programy na slnečnom pobreží, Melbourne a Sydney.
Austrália už nikdy nebude rovnaká. Nikdy sa neprejavila taká odvaha od vidieckeho praktického lekára tvárou v tvár hrozivej regulačnej agentúre a rade pre certifikáciu lekárov – Austrálskemu úradu pre prudenciálnu reguláciu (APRA). Dozvieme sa, aké budú ďalšie kroky TGA a APRA v nasledujúcich mesiacoch. Tento týždeň došlo k historickému prebudeniu v krajine končí svoj článok dr. McCullogh.
   Send article as PDF   

Check Also

Bábky globalistického systému – Hrušovský a Lipták ospevujú a chvália slobodomurára a klamára Kotlára

PO HRUŠOVSKOM ĎALŠÍ NESVOJPRÁVNY LEKÁR, KTORÝ ADORUJE DEZOLÁTA KOTLÁRAMichal Piják K článku dr. Liptáka sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *