pondelok , 20 mája 2024

MUDr. Piják k Infovojne: Kritika Žilinku a Huliaka nepotešila moderátorov

DOPOLUDNIE NA INFOVOJNE S ADRIANOM, 15.2.2023
Hosť: MUDr.Radoslav Čičala

Pán doktor Čičala v uvedenom rozhovore spomenul aj nedávne udalosti v Austrálii, kde vzniklo veľké pobúrenie, keď sa zistilo, že úrad pre kontrolu liečiv zatajoval hlásenia lekárov a nežiaducich účinkoch po očkovaní proti covid-19, o čom som informoval aj ja v mojom nedávnom statuse. https://www.facebook.com/photo?fbid=684946820299407&set=a.605676922849168

V tejto súvislosti spomenul aj moje meno za čo mu touto cestou ďakujem. Chcel tým poukázať na to, že etická komisia, resp. a Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou šikanovali niektorých lekárov, vrátane mňa za to, že si dovolili kritizovať korupciu a diletantizmus tejto vlády počas koronakrízy, namiesto toho, aby sa riešili sťažnosti pacientov na neochotu lekárov a neodborné poskytovanie lekárskej starostlivosti.

Bol som trochu prekvapený, že ani jeden z redaktorov k tomu nezaujal žiadne stanovisko. Vyzerá to tak, že páni z infovojny už zabudli, že vôbec existujem a keď niekto spomenie moje meno, tak zrejme dobre škrípu zubami, alebo sa im otvára nožík vo vrecku. Tuším asi prečo, ale nemienim to tu teraz rozvádzať. Inak som mal dojem, že páni redaktori trošku znervózneli, keď pán doktor Čičala spomenul pána Huljaka a Žilinku a podivné transakcie s drevom. Každý, nech si urobí názor sám.

https://zaslobodu.sk/rodina-janak-a-sadenie-stromkov-za-miliony-eur/

https://www.youtube.com/watch?v=X6LR7XchvTI

Infovojna 15.2.2023, hosť: Radoslav Čičala

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: TÁTO VLÁDA NEMÁ ZÁUJEM RIEŠIŤ ZLOČINY, KTORÉ SA UDIALI POČAS PANDÉMIE

Kedy začne táto vláda konečne prešetrovať obrovskú korupciu počas koronakrízy? Materiálu by sa našlo neúrekom. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *