nedeľa , 16 júna 2024

V Česku novinári zastrašujú seniorov, lebo si posielajú e-maily s iným názorom ako šíri propaganda

Úplatní novinári a podobné stvorenia využívajú na zastrašovanie staré overené zastrašovacie spôsoby, ako je mediálizácia. Vystavenie človeka do médii a jeho prepieranie médiami ho ma vystrašiť a zabrániť v nepohodlnej protisystémovej aktivite.

K tomuto sa teraz uchýlili aj české média, ktoré chodia po domoch a otravujú dôchodcov. Problémom je, že dôchodcovia si šíria iné názory ako šíri propaganda. Ide o reťazové e-maily.

Túto problematiku veľmi dobre spracoval novinár a šefredaktor Peter Bohuš. Skvelé reakcie s poukazaním na absurdnosť konania týchto “novinárov”, s vtipom, ako to vie len on.

https://www.modryjelen.com/rozbory-petra-bohuse/nebezpecni-seniori-s-retezovymi-maily/

 


Toto zastrašovanie využíval tento novinár, ktorý sa ani nepredstavil dôchodcovi a hneď ho “vyšetroval” ako policajt a samozrejme aj sa snažil navodiť pocit viny a medializáciou nepriamo zastrašiť.

Ak môžte podporte skvelú prácu Petra Bohuša.
https://www.modryjelen.com/podporte-modreho-jelena/

   Send article as PDF   

Check Also

Od soboty 17.2.2024 sa výrazne sprísňuje totalita a obmedzovanie slobody prejavu v EÚ

Sloboda prejavu v EÚ sa od soboty zmenila (https://tkp.at/2024/02/18/eu-zensurgesetz-in-vollem-umfang-in-kraft/) – a uvedomuje si to len …

3 komentáre

  1. No podle mne s tím mééééédiální novináři mohou uspět pouze u přestárlých lidí a v dnešní době jsou ještě 80níci dost vitální takže té orné půdy moc nemají. Nakonec co se dá očekávat od toho novinářského sajrajtu.
    Může se někdo divit, že byli někteří likvidováni?

  2. esteze nas zostalo zopar, ktori neohli chrbat ani tymto, zrejme ide o komunitu seniorov, ktori neohli chrbat ani pred 89 a aj vtedy mali svoj nazor a maju aj dnes, vtedy sme boli skodna a dnes sme znovu…nevadi, my to vydrzime…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *