piatok , 19 apríla 2024

Čekanova firma v USA sídli 30 míľ od americkej vojenskej základne, ktorú Čína obviňuje z úniku vírusu SARS-COV2

Čekan – je jednou z hlavných postáv v pandémii SARS-COV2 na Slovensku. Vďaka jeho firme MultiplexDX sa zistilo, že na Slovensku máme množstvo britskej mutácie. Po zisteni začali platiť ešte tvrdšie opatrenia a väčšie obmedzovanie slobody. Spätnou analýzou odobratých sterov od septembra, kde ich skladovali a s koho súhlasom Ministerstvo zdravotníctva tají. 

Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórii vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetili nezávisle vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30 míľ od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX. Tá má len dve sídla, jedno v USA neďaleko americkej biologickej základni a druhé na Slovensku. Čekan je ten, čo chce ľudí poslať do tretich krajín, ak sa nebudú testovať a očkovať.

Čekan pracoval na Rockefellerovej Univerzite v USA, pred pár rokmi sa vrátil na Slovensko a verejnosti začal byť známy až počas pandémie SARS-COV2.

Firmu zakladal spolu so Štefunkom z Progresívneho Slovenska, ktoré financoval Eset.

   Send article as PDF   

Check Also

Čekanova firma na pandémii rekordne zarobila

Čekanova firma MultiplexDX napojená na politickú stranu Progresívne Slovensko na pandémii rekordne zarobila. https://www.finstat.sk/50111965   …

2 komentáre

  1. Chcu zbierat vzorky z nosohltanu aj u deti.
    Preco?

    Ved deti su imunne a to sa hovorilo hned v zaciatku. zrazu uz imunne nie su? Alebo sa zmenilo zadanie sionistov (o tom by nam mohla povedat Rintelm*fia z Ustredneho zvazu a Eurokongresu) ?
    Kto a na co tu vytvara cele DNA databazy obcanov?? Kto potrebuje mat preskenovanych 10% obyv EU?

    Rudo Pado pado.blog.sme.sk sa pytal, kde je 400 ton odpadu. Uz mame odpoved – vo vojenskych laboratoriach.

  2. Tie mená sú zo známej divnej spoločnosti ktorú teraz prebral Gates.Satani.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *