Zarábajú na pandémií ľudia z Progresívneho Slovenska? Truban, Čekan, Štefunko – štátne zákazky a ich firmy v daňových rajoch

Z propagandistických médií počúvame, akí sú tí progresívni politici čestní a spravodlivi. Ako Pavol Čekan daroval Slovensku státisice testov. Všetci chudáčikovia robia zadarmo na Slovákov a obetujú sa pre nás. Staré pravidlo, pod lampou je najväčšia tma to najlepšie vysvetľuje.

Čekanova úžasná a najdokonalejšia firma MultiplexDX. Vo finstate ju nájdeme, v roku 2017 príjem 1785 EUR a obrovská strata, za dva roky z tejto stratovej firmičky je podľa propagandistických médií najlepšia svetová firma a Čekan a jeho ľudia sú stredobodom pozornosti počas pandémie COVID-19.

Firma MultiplexDX v obchodnom registri.

https://orsr.sk/vypis.asp?ID=340944&SID=8&P=1

Spoločníci:

Zo spoločníkov je zaujímavá firma Slovak Venture fund so sídlom v Luxembursku, čo je obľúbený daňový raj pre firmy, ktoré majú záujem vyhnúť sa plateniu dani. Luxembursko je defakto parazitujúci štát a využíva podvodníkov najmä z EÚ, ktorí okradajú svoje štáty tým, že si dajú sídlo v tomto daňovom raji. Kde bolo chránene aj bankové tajomstvo. Niektore veci sa trošku zmenili po škandále s názvom Luxleaks, kedy sa odkryla schéma podvodov s DPH.

https://en.wikipedia.org/wiki/LuxLeaks

Cez  firmu Slovak Venture fund sa dostaneme k firme Croptech s.r.o  a v tejto firmičke vidíme spoločníka Slovak Venture fund, sídlo daňový raj Luxembursko. Ďalšim spoločníkom je Michal Truban (Progresívne Slovensko).

Čaputová a Ivan Štefunko

Čaputová ako podpredsedníčka Progresívneho Slovenska

 

   Send article as PDF   

Check Also

Fico a Blaha hecovali dav a ten kričal – prezidentka je kurva, prostitútka

Prezidentka je kurva, prostitútka, dajme dolu prezidentku. Nie Fico, ani Blaha, ani iní politici neupokojujú. …

2 komentáre

  1. Podstata DNA kovaných pravičiarov a liberálov je egoizmus a chamtivosť, empatická plochosť. Nič nové na svete. Najviac mi vadí to farizejstvo – najviac im záleží na osude Slovenská (či “tejto krajiny”), ale nie sú ochotní zo svojho podporiť ju trebárs trochou daní. V rámci zvrátenosti tohto sveta je to úplne “v poriadku a podľa zákona”, tiež zvráteného.

  2. Firma kde z trzieb 1700 EUR naraz vyleti 300 000 EUR je cista pracka, legalizacia ciernych prachov. Presne o to islo. a ide. Ciggan sa vynajde, nikdy nic pekne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *