pondelok , 29 mája 2023

Zarábajú na pandémií ľudia z Progresívneho Slovenska? Truban, Čekan, Štefunko – štátne zákazky a ich firmy v daňových rajoch

Z propagandistických médií počúvame, akí sú tí progresívni politici čestní a spravodlivi. Ako Pavol Čekan daroval Slovensku státisice testov. Všetci chudáčikovia robia zadarmo na Slovákov a obetujú sa pre nás. Staré pravidlo, pod lampou je najväčšia tma to najlepšie vysvetľuje.

Čekanova úžasná a najdokonalejšia firma MultiplexDX. Vo finstate ju nájdeme, v roku 2017 príjem 1785 EUR a obrovská strata, za dva roky z tejto stratovej firmičky je podľa propagandistických médií najlepšia svetová firma a Čekan a jeho ľudia sú stredobodom pozornosti počas pandémie COVID-19.

Firma MultiplexDX v obchodnom registri.

https://orsr.sk/vypis.asp?ID=340944&SID=8&P=1

Spoločníci:

Zo spoločníkov je zaujímavá firma Slovak Venture fund so sídlom v Luxembursku, čo je obľúbený daňový raj pre firmy, ktoré majú záujem vyhnúť sa plateniu dani. Luxembursko je defakto parazitujúci štát a využíva podvodníkov najmä z EÚ, ktorí okradajú svoje štáty tým, že si dajú sídlo v tomto daňovom raji. Kde bolo chránene aj bankové tajomstvo. Niektore veci sa trošku zmenili po škandále s názvom Luxleaks, kedy sa odkryla schéma podvodov s DPH.

https://en.wikipedia.org/wiki/LuxLeaks

Cez  firmu Slovak Venture fund sa dostaneme k firme Croptech s.r.o  a v tejto firmičke vidíme spoločníka Slovak Venture fund, sídlo daňový raj Luxembursko. Ďalšim spoločníkom je Michal Truban (Progresívne Slovensko).

Čaputová a Ivan Štefunko

Čaputová ako podpredsedníčka Progresívneho Slovenska

 

   Send article as PDF   

Check Also

Tí, čo stáli na čele pandémie musia vyvodiť zodpovednosť, píše MUDr. Piják

Pandemickí alarmisti by sa mali ospravedlniť. A prevziať zodpovednosť za chyby Tomáš Dugovič Uzatvoreniu kapitoly …

2 komentáre

  1. Podstata DNA kovaných pravičiarov a liberálov je egoizmus a chamtivosť, empatická plochosť. Nič nové na svete. Najviac mi vadí to farizejstvo – najviac im záleží na osude Slovenská (či „tejto krajiny“), ale nie sú ochotní zo svojho podporiť ju trebárs trochou daní. V rámci zvrátenosti tohto sveta je to úplne „v poriadku a podľa zákona“, tiež zvráteného.

  2. Firma kde z trzieb 1700 EUR naraz vyleti 300 000 EUR je cista pracka, legalizacia ciernych prachov. Presne o to islo. a ide. Ciggan sa vynajde, nikdy nic pekne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.