Gates sa viackrát stretával s pedofilom Eppsteinom, mal aj aférky s jeho milenkami

Gates sa viackrát stretával s pedofilom Jeffreym Eppsteinom, ktorý obchodoval s deťmi, ponúkal ich vplyvným ľudom, ktorých potom vydieral. Na internete je aj viacero článkov, že vykonávali vraždy a natáčali pri tom filmy označované ako snaff, ktoré sa tešia obľube medzi psychicky narušenými jedincami v najvyššich kruhoch. Také videá sa hýbu v sumách desiatok aj stoviek tisíc EUR. Pre takýchto sviniarov sú to smeti.
https://www.inenoviny.sk/eppsteinova-pevnost-stale-funkcna-izraelske-farby-otrokarske-budovy/

Mila Antonová bola Gatesovou milenkou. Jeho dobrý kamarát Eppstein, ktorý sa s ňou tiež stretával niekoľko rokov a fámy hovoria, že spolu mali sexuálne orgie. To bolo po aférke s Gatesom. Slečna si takto evidentne zabezpečovala ľahko získané peniaze.

Tieto informácie z roku 2010 sa dostali na povrch potom, ako Gates odmietol prispieť na charitu s JP Morgan ako si želal Eppstein a ten sa mu vyhrážal, že to zverejní. A presne takto to funguje v politike, vo veľkom biznise, všade. Sex a aférky sú hybnou silou, dajú im ženy, deti a potom ich týmto materiálom vydierajú..

Eppstein jej neskôr financoval školu programovania. Keď sa venovala bridž, tak prišla za Eppsteinom a chcela vyzbierať 500 000 EUR. Nenáročne dievčatko.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12108407/Jeffrey-Epstein-threatened-expose-Bill-Gates-2010-affair-Russian-bridge-player.html

   Send article as PDF   

Check Also

Pedofilný škandál v Maďarsku. Prezidentka dala milosť prominentnému členovi cirkvi, ktorý kryl pedofilov v detskom domove v Bickse.

Pedofilia je choroba bohatých a elít. Stačí zaspomínať na prevalené prípady prominentného pedofila Jimmyho Savilla, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *