Eppsteinova pevnosť stále funkčná, izraelské farby, otrokárske budovy, tunely…

Na internete sa objavilo video dvoch mládencov, ktorí šli na Eppsteinov ostrov. Zaujímavosťou bolo zistenie, že elektrina na ostrove stále ide a ostrov “žije”. Ostrov obsahuje množstvo podzemných chodieb a tunelov, defakto podzemné mesto. Tieto informácie však nikdy neboli zverejnené a záhadne unikajú aj detailnému policajnému vyšetrovaniu. Podzemné mesto bolo aj snom pedofila Dutrouxa z Belgicka.

Miestnosť s elektrinou:

Zaujímavosťou je tento vstup:

Je v Izraelských národných farbách. Eppstein mal veľmi blízko k vysokopostaveným osobám Izraelu. Dokonca sa o ňom šírili fámy, že bol agentom Mosadu.
https://7news.com.au/the-morning-show/jeffrey-epstein-was-a-mossad-spy-says-investigative-journalist-dylan-howard-c-595812

Podobne jeho najbližšia partnerka, obchodníčka s ľuďmi Ghislaine Maxwell bola potomkom agenta Mossadu – Róberta Maxwella. Maxwell bol podovník, ktorý napáchal množstvo podvodov s cieľom vyhnúť sa daniam, okradol mnohých ľudí resp. ich fondy. Maxwellova žena sa celý život zaoberala holokaustom. Pedofilka Ghislaine sa hrala na bojovníčku za enviro, eko..

Tento vstup sa podobá na Hammam Yalbugha, ktorý bol vybudovaný počas obdobia sexuálneho otroctva Mamluka v Sýrii, ten bol postavený v 1491.

Mamluk obdobie sa nazýva podľa otroctva. Mamluk znamená otrok. Títo otroci boli v islamskom svete, ktorý sa rozprestieral od Egypta po Sýriu. Pre toto obdobie bolo typické sexuálne otroctvo. Deti, najčastejšie dievčatá aj vo veku menej ako 10 rokov boli predávané na trhoch, kam sa často dostali ich ukradnutím rodičov. Na trhu si ich kupca vyzliekol, verejne obzrel (verejne poníženie) a rozhodol sa či kúpi. Často končili u sultánov. Tí ich mali za život tisíce. Učili sa ako uspokojiť svojho pána. Pre toto obdobie sú typické pruhy, ktoré vidieť aj na Eppsteinovom ostrove. Tie predstavujú odkaz na toto obdobie pedofílie a otroctva. To isté, čo robil aj pedofil Eppstein, ktorý mal známosti na najvýššich miestach, na jeho ostrov chodil Hawking, Gates…

Ako kúpiť otroka a dobre ho vyšetriť sa písalo vo viacerých návodoch v tom obdobi, napr.: The Book of Observation and Inspection in the Examination of Slaves by Ibn al-Akfānī.

V prípade nákupu ženy je jednou z rad, aby sa kupovala žena počas menštruácie a tým bola istota, že nie je tehotná.

https://mamluk.uchicago.edu/MSR_XIX_2016_Barker.pdf

Preferovaní boli otroci bielej farby kože. Ženy, dievčatá boli často za účelom sexu a preto si kupujúci podrobne prezeral aj ich pohlavné orgány.

Mladé dievča si zobrali, vychovali ho a to sa stalo osobným nástrojom pána. Ak si niekto myslí, že to nie je aj dnes..je na omyle. Koľko známych herečiek, modeliek, spevačiek má zahalenú minulosť…zrazu sa stali slávnymi, bohatými…mnohí boli zneužívaní (spevák Linkin park).
https://www.youtube.com/watch?v=8EJ3zbKTWQ8

Musk a Eppsteinova pedofilka Ghislaine Maxwell

V okoli Eppsteina a Ghislaine sa vyskytovali zaujimavé osoby. Jednou z nich je aj Elon Musk, o ktorom hovoria ako o bielom koňovi finančných záujmov. Jeho minulosť je tiež opradená tajomstvom a záhadami.

V minulosti bolo často vídať Eppsteina a Trumpu. Trump sa v tom roku preriekol a povedal, že s Eppsteinom majú spoločnú lásku v mladé ženy. Trumpa s Eppsteinom spája aj osoba politika Alexa Acostu.

zdroj úvodného videa: https://www.youtube.com/watch?v=zrqI5kmoKvc

Prípad Eppstein sa šíril médiami v lete 2019, kedy mal spáchať samovraždu za záhadných okolnosti. O pol roka na Eppsteina všetci zabudli, prišiel väší problém – COVD-19. Nie je náhoda, že ku Eppsteinovi chodil aj Gates….možno by nebolo prekvapením, ak by sa zistilo, že aj Fauci….

Ku Eppsteinovi chodil pravidelne aj Bill Clinton. Eppstein patril medzi najväčšich prispievateľov do nadácie Billa a Hillary Clintonovych. Eppstein je spájaný aj s únosom detí z Haiti.

Práve v roku 2010 po vypuknuti zemetrasenia na Haiti prišlo množstvo podvodných “dobročinných” organizácii, ktoré podviedli blízké osoby pozostalých sirot. Tie vylákali za účelom lepšieho vzdelania a predávali ich na otroctvo, sex. Takto zmizlo množstvo deti. Experti na obchod s deťmi sa vyjadrili, že práve zemetrasenia, katastrofy, kedy mnoho ľudi prichádza o príjem, vlastný dom sú lákadlom pre obchod s deťmi.
https://www.reuters.com/article/us-haiti-orphans-jkrowling-idUSKCN11X1QO

Na Hait v tom čase bol aj Slovák Vladimír Krčméry, ktorý chcel Billa Gatesa dať vysvätiť a je aj dobrý kamarát s Faucim.
https://www.cas.sk/clanok/149112/profesor-krcmery-sa-vratil-z-haiti-bez-topanok-len-v-sandaloch/

Eppstein sa inšpiroval aj Crowleym. Práve Crowley bojujúci proti kresťanstvu sa sústredil na rôzne sexuálne aktivity. Sex s deťmi, viacerými ženami. Za pohlavným stykom s kozou videl symbolizmus sexu s diablom, ktorého koza mala reprezentovať. Tu si môžte pozrieť izbu, kde tieto zverstvá Crowley vykonával.

Crowley mal tiež styky na najvyššich miestach. Žil počas fašizmu, kedy pre spory s Mussolinim musel opustiť Taliansko aj z dôvodu sťažnosti a podivných aktivít, kde boli aj deti.
https://www.wondersofsicily.com/cefalu-aleister-crowley-abbey-thelema.htm

Crowley bol užívateľom drog, ktoré často používal aj pri svojich praktikách. Na jeho miesto chodilo mnoho žien, kde praktizovali rôzne sexuálne praktiky. Niektoré ženy tam porodili aj deti, ktoré sa týchto praktik mali zúčastňovať. Crowley praktizoval prítomnosť deti pri sexuálnych aktivitách. Na praktiky prichádzali aj muži, mnohí z nich odišli, pretože sa im nepáčilo, že Crowley od nich vyžadoval homosexuálny styk. Praktizovali pitie krvi zvierat, mnohí svedkovia hovorili o piti krvi ľudí.

U Crowleyho bola aj Betty May, ktorá mala históriu satanistických praktík a sexuálnych orgií. Zúčastňovala sa stretnuti s mnohými “umelcami a bohatou spoločnosťou”, kde sa praktizoval sex, užívanie drog. Sama bola závisla od kokaínu, morfia ako väčšina “umelcov” tej doby vrátane Crowleyho. Robila model pre Jacoba Eppsteina, či išlo o príbuzného Jeffreyho sa nespomína, je to však dosť možné.

https://www.theragsoftime.com/?p=450

zdroj: https://www.wondersofsicily.com/cefalu-aleister-crowley-abbey-thelema.htm

Kryjú to všetky média, politici.

 

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Svetové ekonomicke fórum má mnoho väzieb na pedofilov

Dr. Melanie Walker: Mladá globálna líderka a spolupredsedníčka Rady globálnej budúcnosti pre neurotechnológiu a vedu …

One comment

  1. Epsteinove lietadlo ” lásky”= Lolita, lietala istá Slovenka, bývalá sexuálna otrokyňa Epsteina, Marcinková z Prešova! A Ian Robert Maxwell, pravým menom Leib Hoch, boĺ židochazar narodený v bývalom Československu, vSlánských Doloch( dnes Solotvino), Podkarpatská Rus! Mestečko plné bezcharakterných židochazarov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *