Študent v New Yorku zomrel po očkovani

George Watts jr., vo veku 24 rokov zomrel po podaní vakcíny Pfizer. Už po podani prvej dávky sa u neho vyskytli komplikácie, v jeho moči sa vyskytla krv. Ďalšiu dávku dostal v septembri, mal príznaky chrípky, ktoré dlho pretrvávali. Príznaky chrípky nemizli, opakovane navštívili pohotovosť a opakovane ich poslali domov, že to prejde. Potom začal vykašliavať krv, začal sa sťažovať na bolest kostí, zubov, nôh. Stal sa extrémne citlivý na slnko. Podľa otca nikdy nemal zdravotné problémy. Za pár dni zomrel. Pitva ukázala príčinu smrti, zápal srdca následkom očkovania.

zdroj: https://web.archive.org/web/20220413101612/https://pix11.com/news/ny-college-student-dead-after-covid-vaccine-had-rare-complication-deputy-coroner/

   Send article as PDF   

Check Also

Zomrel ďalší očkovaný športovec – 47 ročný Zdeno, posmieval sa z neočkovaných

Tragická udalosť na Spartan Honor race vo Vojenskom obvode Záhorie! Počas vytrvalostných pretekov silných mužov …

2 komentáre

  1. Vyznieva to síce cynicky až kruto, ale tí, čo naleteli propagande a nechali si pichnúť ten preparát, sú horúci kandidáti na Darwinovu cenu. Niektorí z nich ju už aj vyhrali.
    Nepočítam do toho tie prípady, keď je človek pod neznesiteľným nátlakom napríklad kvôli hrozbe straty zamestnania alebo rozpadu rodiny a podvolí sa.

  2. Diabolský kolotoč očkovania a tyranie ešte len prichádza ! Rok 2024 (ak nie už 2023) bude v tomto zlomovým ! Dobre si toto prečítajte: https://protiproud.info/politika/6881-svetovladne-spiknuti-who-konspirace-vychazi-ze-stinu-who-ca-takzvana-pandemicka-dohoda-likvidace-zbytku-statni-suverenity-ridici-politbyro-jako-prototyp-moci-oligarchie-pro-nase-dobro-to-budemepanecku-zdravi.htm !!! Arcibiskup Vigano to len potvrdil (www.ac24.cz) !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *