utorok , 16 apríla 2024

Posledné dni ukázali hnusné charaktery koalície…

V týchto dňoch môžeme vidieť v parlamente hádky, nadávky, urážky, vystúpenia pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok, kšeftovanie s hlasmi, špinavý boj o moc, o teplé miesta, nesúvislé vyjadrenia, zavádzanie občanov, lži a mnoho ďalších negatív poslancov, ktorí by mali byť výkvetom riadenia slovenskej spoločnosti. Ale nie sú. Ešte som nevidel v parlamente takú koncentráciu politických úbožiakov, ktorí občanom dávajú jasne najavo, že im nejde o rozvoj Slovenska, ale iba o ich špinavé kšefty a teplé miesta. Z parlamentu sa stala smrdiaca žumpa.

Voľby sa pre nich stali výťahom k moci, a obrovským peniazom. Neplnenie úloh a lži sa stali nástrojom štátnej politiky. Žiadna kontrola ich činnosti neexistuje. Anarchia. Keby sa mali poslanci a vláda odvolávať za nesplnenie svojich sľubov a volebných programov, tak už by bol dávno prázdny parlament a vláda na smetisku dejín. Panstvo zvolené z vôle ľudu sa však na svojich miestach zabarikádovalo a je ochotné urobiť čokoľvek, aby tam zostali čo najdlhšie. Mnohí z predstaviteľov štátu sa dostali k funkciám podvodom a svoju prácu jednoducho nevedia vykonávať. Nie sú to žiadni odborníci, iba príslušníci slovenskej chobotnice.

Majú plné huby demokracie, ale oni ju v praxi neuplatňujú. Pre nich neplatí jednoducho nič. Ani zákony. Majú moc, peniaze, sú na výslní politiky, sú presvedčení o svojej nebotyčnej múdrosti a výnimočnosti, len si neuvedomujú jeden zásadný fakt. Hnusia sa občanom.

Povedzme si prečo bolo odložené hlasovanie o dôvere vláde zástupného premiéra E. Hegera. Mafia Hegerovej vlády sa potrebuje za zatvorenými dvermi dohodnúť aby nepadla. V zákulisí sa odohrávajú rokovania o tom, kto koho podporí a za čo. Vo vzduchu lietajú ťažké peniaze a dohadzovanie kšeftov. To všetko za zdvihnutie ruky alebo stlačenie hlasovacieho zariadenia v prospech vlády, ktorá Slovensko doviedla na pokraj priepasti. Morálne hodnoty a svedomie tu neexistujú. Mafii sú cudzie. Najnovšie sa hlasovanie odložilo o dva dni. A ak sa nepodarí dohodnúť, tak sa odloží opäť.

Mafia nás pripravuje na odložené predčasné voľby až na september budúceho roku. Boris Kollár by mal pred svojimi vystúpeniami fúkať, či nie je pod vplyvom alkoholu. Pôsobil tak. Splietal termíny, zamontoval do hlasovania o páde vlády rozpočet. Snažil sa vzbudiť strach, že ak padne vláda nebude ani rozpočet. Kollár je obyčajný lúzer, ktorý splieta piate cez deviate a snaží sa, aby jeho vystúpenia pôsobili dôveryhodne. Sekol sa. Vyzerá v televízii so svojou rétorikou otrasne. Ale nie je sám z koalície. Jeho vážnym súperom vo vyjadrovaní nezmyslov je Matovičom dosadený Heger.

Vyzerá to tak, že budú predčasné voľby pretláčať silou mocou a kšeftami na jeseň budúceho roku. Potom počítajú s tým, že emócie vychladnú a budú tých pár mesiacov do riadnych volieb odkladať. Ak toto opozícia dopustí, spácha zradu na voličoch. Za špinavé kšefty. Nerobme si ilúzie, že táto vláda skončí. Neskončí – poslanci sú pahltní za peniazmi. Čo ďalej? Nechať ich rozkrádať, zrádzať a devastovať Slovensko naďalej? Nie. A ešte raz nie. Je čas priatelia ulice. Zorganizujme sa a vyrazme do ulíc. Treba zorganizovať demonštrácie, štrajky až po možné generálne štrajky. Máme na to právo!

Článok 32 Ústavy SR hovorí jasne:

Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

Nečakajme, že sa veci vyriešia. Nevyriešia. Vládnuca mafia má všetky páky na to, aby verejnosť opäť podviedla. A oni to urobia. Dosť bolo prázdnych sľubov. Treba si uvedomiť kto nám vládne:

Proamerická vláda slúžiaca americkým fašistom, ktorí rozpútali vojnu na Ukrajine;

Vláda podporujúca vojnu na Ukrajine;

Vláda, ktorá podporuje vojnové zločiny dodávkami zbraní a bráni uzavretiu mieru;

Vláda, ktorá má na svedomí tisíce životov, ktoré mohla zachrániť v kovidovej dobe, keby prijala zmysluplné opatrenia v oblasti zdravotníctva;

Vláda, ktorá nerieši hospodársky rozvoj krajiny, ale vtiahla republiku do obrovskej krízy. Tvrdenia, že za to môže pandémia alebo vojna na Ukrajine je lož;

Vládna mafia sa priživuje na štátnych zákazkách, mrhá štátnymi prostriedkami, zadlžuje štát, prehlbuje chaos v štáte. To všetko má za následok ochudobňovanie širokých vrstiev obyvateľstva a devastáciu ekonomiky;

Tak čo priatelia? Budete trpieť otrocké jarmo alebo si moc, ktorá Vám patrí zoberiete späť do vlastných rúk? Moc patrí občanom. Politici sú iba vykonávateľmi vôle národa. Ak to nerobia, je legálne ich moci pozbaviť.

PS: Kto by mal záujem o podrobnejšie štúdium ako sa súčasná mafia pripravovala prevziať moc, môže si pozrieť napr. tieto stránky:

https://blog.hlavnespravy.sk/26997/sprava-z-uniknuteho-sledovacieho-spisu-vyber-osma-cast/

https://www.eurorespekt.sk/wp-content/uploads/2020/05/Zvazok-c.-29-part-3.pdf

https://www.scribd.com/doc/80901687/Lipsic-Aron-Finish

Na Eurorešpekte je uverejnených viac ako 400 strán uniknutého sledovacieho spisu. Kto by všetko čítať nechcel, nech si nalistuje v mojich blogoch osem spracovaných podstatných častí…cca pred rokom a pol.

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Check Also

2017: SMER-SD, SNS, SAS, OĽANO, MOST-HÍD hlasovali za provokáciu Ruska vyslaním vojakov k ich hraniciam

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=38246 Vyslanie podporili všetky strany, okrem ĽSNS a SME rodina. Rusko tieto aktivity dlhodobo považuje …

4 komentáre

  1. U nás v Horných Uhrách práve padla mafiánska vláda, tak milovaná liberálnou spodinou a madam Čaptavou. Zmení sa niečo? Divadielko pokračuje, ale len pre prebudených, ktorí vnímajú súvislosti a skrytý zámer prebiehajúcich procesov (globálny ale aj lokálnych). Nuž ak si všímete, šedá eminencia Sulík, tzv. sorosov žolík s Pellegrinym sa hrá na toho dobráka (ako posledné roky… ľudia mu to stále neuveriteľne žerú a často aj konzervatívci, čo je už úplne choré!), ale v podstate je to zákerný a podlý hráč. To on sľúbil väčšinový predaj slovenskej energetiky hneď po voľbách Nemcom, to jeho poslanci tlačia všetky zvrhlé liberálne “hodnoty” a podporu migrácie… On na vonok má iný názor ako všetci zo SAS čo sú v JEHO strane, ale nič sa nedeje, hypnóza funguje, lebo ovčí ľudia vnímajú celú SAS len cez prizmat truhlíka menom Sulík, a ten s Čaptavou, ako verný agent Nemcov (a západu), odkiaľ aj na Slovensko doliezol už pripravuje liberálnu vládu, a to s fašistickou stranou Progresívne Slovensko a HLAS-om teplého Pellegrinyho, všetko s posvetením Čaptavej, ako inak, nesvojprávnej jaternice. Nuž, keď sa pozrieme, ako boli komunálne voľby zmanipulované, viď najmä bývalý západoslovenský kraj, tak nás žiaľ nečaká nič dobré, práve naopak, žiaľ som pesimistom… Pán Boh ochraňuj naivné a prostoreké Slovensko !

  2. Sloboda slova je top prioritou na našom portáli https://cekni.to – našim cieľom je vytvoriť čo najrozmanitejšie záujmové komunity a umožniť v rámci nich aj medzi nimi slobodnú diskusiu bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

    Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

  3. A kde títo doslovný idioti majú hmotnú a trestnopravnu zodpovednosť??? To je ” fašizmus “???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *