štvrtok , 25 júla 2024

Smerák Michelko označil tých, čo sa nedali očkovať za nezodpovedných

Roman Michelko, fiktívny alternatívec robil v minulosti poradcu Jánovi Podmanickému. Podmanický je dlhodobo najvyšší smerácky káder, spolu s Tarabom vytvárali stranu Život – Národná strana.

Doktor Piják vo svojom statuse upozornil na vyjadrenie Michelka. Michelko v jednej relácii na Slobodnom vysielači označil tých, čo sa nechceli očkovať experimentálnou vakcínou na COVID-19 za nezodpovedných.

Citácia článku MUDr. Pijáka:
Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR: KEĎ UŽ AJ ALTERNATÍVNE MÉDIA OBHAJUJÚ ZLOČINY KORONACIZMU, TAK S TÝMTO NÁRODOM NIE JE NIEČO V PORIADKU

Dovolil som si zdieľať tento komentár jedného z návštevníkov tejto moje FB stránky k môjmu nedávnemu statusu. .

Ja som mu prestala dôverovať, keď sa vyjadroval k vakcinácii. To som fakt žasla. Relácia bola odvysielaná v Slobodnom vysielači >> Trikolóra 56 – 21-01-14 (14.1.2021) >> S týmto názorom sa stotožňujem. 15.01.2021 Autor: Tono Kováč:

“Včerajšia relácia bola ako inak o propagande očkovania v podaní Slobodného vysielača a konkrétne Intiba a MUDr.ca Michelka. Ten je snáď už odborník na všetko. Tento užitočný idiot je najnovšie odborník na vakcíny a očkovanie. O tom, že Michelkove politické komentáre stoja za hovno a len opakuje dokolečka to čo už všetci dávno vieme, netreba viac hovoriť. Ale, že si trúfa byť odborníkom na vakcíny a očkovanie proti koronavírusu, to už je z jeho strany nehorázna drzosť.

V relácii zaškatulkoval ľudí čo sa nedajú zaočkovať ako nezodpovedných. Čo si to tento politický parazit vôbec dovoľuje? Keby bol korektný, tak povie, že vakcíny sa bežne vyvíjajú niekoľko rokov, že tieto novodobé vakcíny proti Covidu neboli dostatočne testované čo malo za následok úmrtia a trvalé následky u ľudí. Čo si to dovoľuje spochybňovať nešťastia týchto ľudí?

O obhajovaní Čekana, ktorý chce všetkých čo sa nedajú zaočkovať poslať do rozvojových krajín ani nehovorím. Michelko sa definitívne zaradil ako propagátor a podporovateľ súčasného systému. Vôbec nepochybujem, že je Michelko inteligentný, len potom sa naskytá otázka, komu slúži a či ho niekto za tú propagandu platí. Inak si to neviem vysvetliť……..!

https://slobodnyvysielac.sk/relacie/trikolora/

DODATOK
Ten červený rámik mal byť na dátume 14.1.2021

zdroj: https://www.facebook.com/photo?fbid=613863134074443&set=a.605676922849168

   Send article as PDF   

Check Also

Vakcíny Sputnik voči COVID-19 sa idú testovať v Rusku na deťoch od 6 do 11 rokov

Na Slovensku očkovanie na COVID rieši málokto. Od decembra 2023 sa štatistiky prestali zverejňovať. Dovtedy …

3 komentáre

  1. Len ďalej treba robiť zoznamy tých, skrz ktorých si ľudia dali pichnúť jedy, iní boli urážaní, prenasledovaní či obmedzovaní na základných ľudských právach ! Nezabúdajme, lebo číslo obetí očkovania sa zväčšuje, rastie viac a viac ! A tí, čo tlačili do očkovania, propagovali ho v médiách, vyhrážali sa a pod. sú ticho, žiadne výčitky svedomia, charakter, ospravedlňovanie sa, priznanie viny… hanba im všetkým !

  2. Smer som nevolil, ani nebudem, tymto ma len utvrdili v mojom rozhodnuti. Republika je moj favorit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *