streda , 8 februára 2023

Taraba +Fico+Kolár

Dnes 7.12. 2022 predložil Taraba spolu s Kufovcami návrh zmeny trestného zákona , ktorý mimoriadne zľahčuje hospodársku trestnú činnosť , a daňové podvody , (Kiska by plakal z radosti)

No kto je Taraba a jeho spolustraníci už sme si povedali , v strane mať právnika Géciho a navrhnúť taký zákon je jasný pokus o zlahčovanie trestnej činnosti , nasledovanie európskych princípov . Keby bol obdobný zákon schválený , veľký daňový a finančný podvodníci by sa skôr prikláňali k páchaniu trestnej činnosti preto že by vedeli že nebudú citeľne postihnutý .
Zaujímavejšie je však pozadie tohto zákona kde máme informácie zo spoľahlivého zdroja že na prijatí tohto zákona má záujem smer SD , a Sme rodina  totiž popredný predstaviteľ smeru a Sme rodina  obchádzal opozičných poslancov a presviedčal ich k zahlasovaniu za tento zákon .
Uviedol zdroj.
To nám jasné deklaruje porušenie ústavy kedy má poslanec hlasovať bez pokynov cudzej osoby , takže takto funguje právny deformovaný štát SR.
Okrem toho je už zrejmé že život NS je spolupracujúca strana so smerom a aby sa dostala do nrsr v ďalšom volebnom období je schopná urobiť čokoľvek .
Spomeňme si ako Taraba navrhoval zákon ktorý podľa nebohého Baláka mal pomôcť zaviesť očkovanie proti kovidu ako pojem v legislatíve , po krytike ho Taraba stiahol čím jednoznačne potvrdil svoju neschopnosť navrhnúť prospešné predpisy rovnako ako je to aj v tomto prípade .
Opýtajte sa teda Tarabu koho chce spolu so smerom SD chrániť touto novelou?
Nie priatelia voľby nám len zavedú staro  novú mafiu.
Podmanický je dlhoročný najvyšši káder strany SMER-SD. Podmanickému robil poradcu súčasný „alternatívec“  Roman Michelko.
Podmanického odporúčal voliť aj slobodomurár a sionista Martin Daňo.
https://www.inenoviny.sk/martin-dano-odporucal-v-roku-2020-volit-poslancov-strany-smer-sd/
   Send article as PDF   

Check Also

Slovensko je plné bilboardov Tarabovej a Podmanického strany

Slovensko je posiaté bilboardami strany, kde hlavnými tvárami sú bývalý SMERák Podmanický a Tomáš Taraba, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.