Nečakane zomrela plné očkovaná moderátorka CNN Alice Stewart, ktorá nechápala, prečo sa ľudia nechcú očkovať na COVID-19

Zdrvení kolegovia Alice Stewart zo CNN vzdali hold politickej komentátorke po jej náhlej smrti vo veku 58 rokov. Telo reportérky a moderátorky našli v sobotu skoro ráno vonku vo štvrti Bellevue vo Virgínii.

Znova sa hovorí o náhle a bližšie nešpecifikované zdravotné problémy. To je mantra obhajovania nečakaných úmrtí očkovaných. 

Tu vidíte príspevky Stewartovej z roku 2020, kde hovorí, že toto všetko skončí, keď sa všetci zaočkujú.

„Bola stálicou CNN, zúčastnila sa na mnohých politických paneloch a priniesla nám hlboký pohľad do politiky. Taktiež bola bývalou riaditeľkou komunikácie senátora Teda Cruza. Pracovala aj s Rickom Santorumom či Michelle Bachmanom,“ uviedla vo vysielaní CNN Jessica Dean.

Alice bola aktívna na sociálnej sieti ešte deň pred smrťou. Viedla zdravý životný štýl, minulý mesiac sa zúčastnila na 10-míľovom behu, keďže bola vášnivou bežkyňou. Kariéru si začala budovať ako miestna reportérka a producentka v Georgii, neskôr ju povýšili a robila moderátorku správ v Little Rock v Arkansase. Potom sa začala venovať politike.

Zdroj:
https://www.markiza.sk/soubiz/clanok/896302-moderatorka-cnn-zomrela-vo-veku-58-rokov
https://edition.cnn.com/2024/05/18/politics/alice-stewart-cnn-commentator-dies/index.html

 

   Send article as PDF   

Check Also

V najzaočkovanejšom Portugalsku je najväčši nárast úmrtí

Portugalsko má najväčší počet plne zaočkovaných obyvateľov. https://www.usnews.com/news/best-countries/articles/covid-19-vaccination-rates-by-country https://www.abc.net.au/news/2021-10-05/how-portugal-managed-to-have-the-highest-rates-of-vaccination/100514138 Od januára 2024 majú aj ďalšie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *