Rodina a známi člena krizového štábu Visolajského získali dobré fleky za vlády jeho kamaráta Matoviča

MUDr. Peter Visolajský je detský lekár z nemocnice v Nitre. Dlhodobo pôsobi na čele lekárskeho odborového združenia, kde zohrával úlohu kritika Penty a vlády SMER-SD. Jeho aktivity na pomoc lekárom a zdravotníctvu nijak významne neboli. Počas Radičovej vlády využil situáciu a dostal sa na čelo odborov. V súčasnej vláde má mnoho kamarátov a blízkych osôb, preto nikoho neprekvapilo keď ako detský lekár z neznamých príčin, bez vyberového konania sa dostal do krízového štábu.

Visolajského aktivity a vyjadrenia dlhodobo chcú lockdowny, uzatváranie hraníc. Tiež podobne ako ostatní fanatici tejto vlády sa hrá na veriaceho.

https://www.trend.sk/spravy/5-top-udalosti-dna-lekar-visolajsky-navrhuje-predvianocny-lockdown-terasy-maju-nove-pravidla

Mnohí si spominajú na jeho spoveď, keď sa zľakol ženy z Talianska počas prvej vlny:

https://klocher.sk/lekar-zverejnil-sokujuci-status-rodicia-nepriznali-ze-by-ich-dieta-mohlo-mat-koronavirus/

Jeho žena bola dlhodobo na materskej dovolenke. Krátko po funkcii v krízovom štábe dostala tiež netransparetne flek. Aká náhoda…

https://www.postoj.sk/autor/kristina-visolajska

Tento týžen sa na internete objavil status, kde sa píše, že viacero členov rodiny Visolajského dostalo na ministerstve zdravotníctva teplé miestečka.

https://www.facebook.com/163914781075760/posts/886065488860682/

Je náhoda aj to, že práve v Nitrianskej nemocnici, kde pôsobi Visolajsky došlo k strašeniu plnou nemocnicou, mraziacmi boxami? Kto porieši týchto podvodníkov a klamárov?

 

   Send article as PDF   

Check Also

Matovič pred voľbami kritizoval zbytočne mŕtvych 5000 ročne..za jeho vlády ich je násobne viac

Matovič si postavil kampaň a vyhraľ voľby vďaka populizmu najvyššieho zrna. Práve zdravotníctvo bolo jedno …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *