štvrtok , 27 januára 2022

Rodina a známi člena krizového štábu Visolajského získali dobré fleky za vlády jeho kamaráta Matoviča

MUDr. Peter Visolajský je detský lekár z nemocnice v Nitre. Dlhodobo pôsobi na čele lekárskeho odborového združenia, kde zohrával úlohu kritika Penty a vlády SMER-SD. Jeho aktivity na pomoc lekárom a zdravotníctvu nijak významne neboli. Počas Radičovej vlády využil situáciu a dostal sa na čelo odborov. V súčasnej vláde má mnoho kamarátov a blízkych osôb, preto nikoho neprekvapilo keď ako detský lekár z neznamých príčin, bez vyberového konania sa dostal do krízového štábu.

Visolajského aktivity a vyjadrenia dlhodobo chcú lockdowny, uzatváranie hraníc. Tiež podobne ako ostatní fanatici tejto vlády sa hrá na veriaceho.

https://www.trend.sk/spravy/5-top-udalosti-dna-lekar-visolajsky-navrhuje-predvianocny-lockdown-terasy-maju-nove-pravidla

Mnohí si spominajú na jeho spoveď, keď sa zľakol ženy z Talianska počas prvej vlny:

https://klocher.sk/lekar-zverejnil-sokujuci-status-rodicia-nepriznali-ze-by-ich-dieta-mohlo-mat-koronavirus/

Jeho žena bola dlhodobo na materskej dovolenke. Krátko po funkcii v krízovom štábe dostala tiež netransparetne flek. Aká náhoda…

https://www.postoj.sk/autor/kristina-visolajska

Tento týžen sa na internete objavil status, kde sa píše, že viacero členov rodiny Visolajského dostalo na ministerstve zdravotníctva teplé miestečka.

https://www.facebook.com/163914781075760/posts/886065488860682/

Je náhoda aj to, že práve v Nitrianskej nemocnici, kde pôsobi Visolajsky došlo k strašeniu plnou nemocnicou, mraziacmi boxami? Kto porieši týchto podvodníkov a klamárov?

 

   Send article as PDF   

Check Also

Čekan chce zrušiť FB Blahovi, TV Slovan, jeho lokaji aj našu stránku

Nebolo to dávno, čo tento prefarbený róm chcel posielať tých, čo sa nedajú zaočkovať do …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.