sobota , 13 apríla 2024

Šialení veriaci Krajči a Škrípek? Sme opití Kristovou krvou

Škripek bol europoslanec za stranu OĽANO, hrajúci sa na kresťanstvo, avšak v EÚ v tichosti hlasoval za množstvo protislovenských, protikresťanských zákonov a nariadeni.

Marek Krajči, ďalši fanaticky veriaci v podivnu vieru,  sa taktiež hrá na veriaceho, popritom hromadí majetok a peniaze. Jeho nariadenia vedú k deštrukcii psychiky občanov, uzátvaraniu kostolov, spolkov, aktivít, ktoré sú prospešné pre ľudi. Je nebezpečeným sektárskym vodcom, ktorý naivne ovečky zneužíva na svoje obohatenie, alebo ide o psychicky narušeného jedinca, ktorý je tiež niekoho obeťou? Mnohí komentujúci na internete poukazujú, že ich vierou je viera v Satana, kedže Kresťan nezatvára kostoly, neškodi a neprenasleduje ľudí, nezastrašuje ich, neniči ich živobytie. Pitie krvi a symboly spojené s týmto obradom sú typické pre satanizmus.

Krajčího matka sa volá Rút Krajčiová-Krajinská. Rút je typické a obľubené židovské meno. Matka sa zaoberá prevažne Starým Zákonom a ten ma paradoxne bližšie k židovskej viere ako ku kresťanstvu.

zdroj: https://www.martinus.sk/?uItem=598359

 

Vyjadrenie Škrípeka:

Pre agentúru SITA to uviedol poslanec Európskeho parlamentu (EP) Branislav Škripek, ktorý do EP kandidoval za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OľaNO).

„Na Slovensku bol umelo vyvolávaný strach z toho, že hordy černochov, migrantov a zlých ľudí prídu na naše územie. To bola holá lož. Žiadne hordy tu neboli a nemáme tu ani pár desiatok utečencov. Veď predsa na akýkoľvek azyl a prisťahovalectvo existujú prísne pravidlá,“ zdôrazňuje Škripek.

https://www.webnoviny.sk/strach-z-migrantov-a-dezinformacie-sposobili-rast-popularity-euroskeptikov-tvrdia-skripek-a-stefanec/

zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=7o0fG0NAK-A

 

   Send article as PDF   

Check Also

Matovič primitívne uráža Rusov

   Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *