piatok , 19 apríla 2024

Vedci podali podnet prezidentke, šírenie poplašnej správy, Čekanov kit na určovanie “britskej mutácie” je nepresný

Odborníci poukazujú, že dôvodom sprísnenia opatrení bola prítomnosť britskej mutácie. Britskú mutáciu vo vzorkách analyzovali na základe Čekanovych testov. Je to pekný konflikt záujmov, keď štát sa spolieha na súkromnú firmu a politicky inkriminované osoby, aby mali dopad na priebeh pandémie. Je logické, že cieľom Čekana a jeho ľudi je očkovať čo najväčši počet populácie (opakovane nepochopiteľné vyjadrenia Čekana – Čekán je vedec, nie lekár) a taktiež testovať, z čoho mu ide kšeft.

Čekan bol dlho v USA a pracoval na Rockefellerovej Univerzite. Rockefellerov fond financoval štúdiu, ktorú uverejnili Jarčušku a Krajči s klamlivými údajmi v medicínskom časopise.

https://ereport.sk/krajci-si-urobil-z-testovania-vedecku-studiu-my-sme-boli-pokusne-kraliky/

O prepojeniach Čekana na Rockefellera, Sorosovu otvorenú spoločnosť, Progresívne Slovensko sme písali tu:

https://www.inenoviny.sk/?s=cekan

O prepojeniach Čekana na politiku hovorí viacero dôkazov. Veľa ľudi zarazilo, keď si prezidentka Čaputová (bývalá podpredsedníčka Štefunkovho Progresívneho Slovenska) zobrala do Vatikánu za pápežom ako sprievod Čekana.

Zuzana Čaputová a Pavol Čekan sa stretli s pápežom, vedca dojala reakcia Františka

Zo štátu sa Čekanovej firme sypú státisice a ešte tam nie je všetko:

https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?order=22&art_zs2=multiplexdx&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&search=

 

O výskyte britskej mutácie vychádzali z Čekanovych testov a odložených vzoriek. Vzoriek, ktoré skladovali bez súhlasu občanov a o čom neboli ani informované osoby, ktorým to odoberali.

MultiplexDX je firma Čekana, ktorú zakladal so zakladateľom Progresívneho Slovenska  – Ivana Štefunka, ktorý v minulosti figuroval v SDĽ, z ktorej vznikol SMER-SD a aj jeho firmy sú prepojené na firmy Počiatka.

https://www.inenoviny.sk/?s=cekan+stefunko

Vedci v texte poukazujú na chybné testy Čekana a poukazujú, že pozitivitu ukazujú aj v prípade, že neobsahujú britskú mutáciu.

Čekan manipulatívne dezinterpretuje získané reálne dáta a tým manipulatívne obchádza nešpecificitu testu. 

O tomto Čekanovom kite bol na prelome rokov 2020/2021 zverejnený “odborný” článok.

https://virological.org/t/a-novel-room-temperature-stable-multiplexed-rt-qpcr-assay-to-distinguish-lineage-b-1-1-7-from-the-remaining-sars-cov-2-lineages/611

Čekanove testy sú nepresne, čo je blamážou Čekana a Klempu. Média sa to snažia prekryť údajnou československou mutáciou. 

Zdroj: https://docsend.com/view/ipus3mnpztpjyn7r

   Send article as PDF   

Check Also

Lukáš Hrošovský – chodí po školách, šíri európsku ideológiu, politiku za čo dostáva granty v stovkách tisíc EUR

Lukáš je obeť mamónu. V minulosti sa prezentoval na svojom facebooku fotkami drahých aút a …

One comment

  1. Zastavme sialene testovanie a genocidu..Spojme sily …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *