piatok , 30 septembra 2022

Polícia sa hrá na vedcov a dezinformuje na svojom profile o Ivermektíne

Zaujimavá je posledná veta.

Zaujimavé je, keď si rozporujú aj štátne inštitúcie a samotné Ministerstvo zdravotníctva Ivermektín povolilo na liečbu COVID-19:

https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-22-02-2021-lieky

Samozrejme článok polície je bez dôkazov na manipulovanie dát a bez odkazu na pofiderné štúdie. Možno si to admin vysníval počas sexuálných orgií s primárom…
https://www.inenoviny.sk/pribuzni-za-pacientami-nemozu-admin-policie-david-puchovsky-ano-pretoze-su-homosexuali/

Admin polície, kamarát primára Hložníka, by si mohol prečitať tento článok a pohľad rozdielov a manipulácií aj štúdie, na ktorú sa odvolávajú a dokazujú neúčinnosť Ivermektínu.

   Send article as PDF   

Check Also

Čina žiadá odpovede od USA vo veci 26 bio laboratórií na Ukrajine

Čina požiadala Washington 8.3.2022 USA, aby zverejnili všetky relevantné dáta týkajúce sa amerických biologických laboratórií …

4 komentáre

 1. Mňa ivermektin vyliečil, takže sa nenechám oklamať hlúpymi reklamami, zmanipulovaným spravodajstvom,podplatenými doktormi…Urobil som si dostatočné zásoby, mám ho dosť.Ja budem liečiť chorobu vtedy, keď ju dostanem a nebudem do seba pichať nejaké experimentálne svinstvo,za ktoré ani sám výrobca, ktorý dobre vie, čo tam dal,nenesie zodpovednosť.A chudák očkovaný má podpisovať prevzatie zodpovednosti namiesto výrobcu.Prečo asi?Podplatení lekári vám budú hovoriť, že ivermektin neúčinkuje.A viete,ako zistíte, že klamú? Keď im budete protirečiť,tak sa začnú falošne smiať,alebo zvyšovať hlas.

 2. Prinajmenšom od roku 2012 sa vie, že Ivermektín je účinné širokospektrálne antivirotikum – potláča dokonca aj vírus HIV. Práve preto ho začali skúšať aj proti korone.

  Tu je odkaz na austrálsku štúdiu z marca/apríla 2020 o účinku proti koronavírusu, in vitro:

  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0166354220302011?via%3Dihub

  • ivermectin home made

   viet niekto ako sa dostat k ivermetinu bez receptu a navštevy vrahov v bielch plašťoch. pokušal sa niekto vyrobit ivermekt. doma . tu keby ludia prestali absoltne zzomierat tie fašisticke korporatne kurvy vo vlade a parlamente budu stale sprejovat ten bordel z lietadiel .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.