Vedec Štec: Zabíjajú starých krátko po očkovaní?

Pokatovali ich ako zajace. Tetušky z EPIS to zachytili v dvoch správach z marca a apríla 2021. Týkalo sa to 200 starčekov, prevažne z DSS. Problém je , že sa to deje znova. Znova sa očkuje masovo , hlava nehlava, vakcínou uprostred pandemickej vlny. Po prvej dávke klesá imunita, klesajú lymfocyty.

 

Ministerstvo zdravotníctva, vláda, predvádzajú v priamom prenose asistovanú smrť prevažne rizikových a starších prvoočkovancov. Utajujú to tak, že úmrtia prvoočkovancov zaradia do kategórie “neočkovaní” ak mali pozitívny PCR, alebo ak nemali, umrtia ignorujú a nedávajú do súvisu s očkovaním..

Realita je taká, že veľká časť rizikových a starších zomrie následne po prvej dávke, nedožije sa druhej. Rizikoví a starši sa očkujú bez predchádzajúúceho testu na covid, bez predchádzajúceho vyšetrenia D dimérov, nejdu do karantény, nikto ich nesleduje. Ak by si to uvedomili, zistili by presne to iste, čo aj profesor Fenton: EFEKT Z VAKCINÁCIE JE NULA, ZERO, NISTA.

Na týchto dvoch grafoch vidieť úmrtnosť – prvá tabuľka vek 70-79, druhá tabuľka vek 80+. Oranžová sú očkovaní, modra neočkovaní, jedna sa o iné úmrtia ako na COVID.

zdroje:

https://www.facebook.com/miroslavstec/posts/4333747493414808

https://www.epis.sk/InformacnaCast/Publikacie/MesacneSpravy.aspx

 

Na stránke epis.sk to je veľmi pekne rozobraté, kde sú všetky dáta. Paradoxne vyšlo množstvo pozitívnych zdravotníkov a to bude aj dôvod, prečo kolabujú nemocnice…lekári a sestry sú doma v karanténe. Otázne je aj koľko nakazili pacientov.

Z tohto textu o úmrtiach vidieť, že 77 úmrtí z 262 bolo u očkovaných 2 dávkami. Nevedno, prečo nezverejnili počet očkovaných jednou dávkou, možno by sa ukázala úmrtnosť narovnako…

   Send article as PDF   

Check Also

Zomrel ďalší očkovaný športovec – 47 ročný Zdeno, posmieval sa z neočkovaných

Tragická udalosť na Spartan Honor race vo Vojenskom obvode Záhorie! Počas vytrvalostných pretekov silných mužov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *