štvrtok , 13 júna 2024

Pedofil Eppstein poskytoval deti najbohatším mužom sveta, mnohé deti sa už nikdy nenašli…

Prípad pedofila je napojený aj na izraelské tajné služby, o mnohých blízkých Eppsteina aj o Eppsteinovi sa hovorilo ako o agentoch izraelskej tajnej služby Mosad.

Najbližšou spolupracovníčkou Eppsteina bola satanistka, pedofilka Ghislaine Maxwell. Dcéra britského mediálneho magnáta Róberta Maxwella (vlastným menom Abrahám Leib Loch) a výskumničky holokaustu – Elisabeth Maxwell, všetci židovský pôvod.

Otec sexuálnej deviantky Ghislaine – Robert Maxwell bol vysokopostavený agent izraelskej tajnej služby mossad. Ďalej spolupracoval s ruskou KGB a britskou MI6. Práve viacerí ľudia z MI6 boli taktiež prepojení na obchodovanie s deťmi (prípad Jimmy Saville https://en.wikipedia.org/wiki/Kincora_Boys%27_Home)
https://www.publishersweekly.com/9780786710782

Ako sa správali k deťom títo rodičia a prečo vychovali takúto zrúdu ostáva otázne. Maxwellová mohla byť zneužívaná v detstve, alebo bola pozorovateľkou pri takýchto praktikách.

Satanistka a pedofilka Maxxwellová bojovala za ekológiu. Vytvorila viacero organizácií, viedla neziskovky, ktoré často slúžili ako práčky peňazí a vyhýbanie sa daniam. Tieto neziskovky, podobne ako iné zo skupiny “green deal” často slúžia len na okrádanie štátov cez daňové úniky a združujú takýchto deviantov a narušených jedincov.

Eppstein a Maxwellová, možno najväčši sexuálne devianti na svete. Ľudia napojení na Izrael, ktorý aktuálne vykonáva genocídu Palestíncov. Zakomplexovaný zlodej a zbohatlík Eppstein s malým penisom si svoje primitívne pudy vybíjal na malých deťoch, o ktorých sa hovorí, že mnohé pritom zabili. Tieto svoje zvrátené úchylnosti vykonávali s mnohými “celebritami a bohatými” na súkromno ostrove devianta Eppsteina.
https://www.inenoviny.sk/eppsteinova-pevnost-stale-funkcna-izraelske-farby-otrokarske-budovy/

Medzi ďalšie blízke osoby Eppsteina patria: Cameron Diaz, Leonardo diCaprio, Bruce Willis, Kate Blanchet, Naomi Campbell. Naomi Campbell natočila video, kde poprela, že by sa zúčastňovala takýchto aktivít. Ďalším zúčastneným je už v minulosti obvinený z pedofílie – Kevin Spacey.
https://consequence.net/2022/11/kevin-spacey-seven-sexual-assault-charges-uk/

Eppsteinov prípad sa stále rieši. Aktuálne sa dostalo na povrch množstvo ďalších mien. Ide o rozsiahlu svetovú organizovanú skupinu, ktorá unášala deti a obchodovala s nimi. Mnohé prežili s ťažkými psychickými následkami a mnohé sa už nenašli…

Medzi najbližšie osoby Eppsteina patrili: Ghislaine Maxxwel, Davic Copperfield, princ Andrew, Bill Clinton, Al Gore, Glenn Dubin (miliardár, filantrop), Jean Luc Brunel.

Jean-Luc Brunel – viedol medzinárodnú modelingovú agentúru financovanú Eppsteinom. Pre Eppsteina a iných svetových zbohatlíkov zháňal deti a dievčatá. Desaťročia bol obviňovaný zo sexuálnych útokov a zneužívania, súdy vyhraval, alebo obvinenia sa zamietli. Po odhalení viacerých prípadov a väzieb na Eppsteina tento narušený mozog neuniesol svoje svedomia  a opakovane sa pokúsil o samovraždu, až sa mu to podarilo.

Clintonovci nie sú len devianti, ale aj podvodníci a osoby podozrivé z vrážd mnohých ľudí:
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/clinton-1:e
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/clinton-2:b
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/3-3-Clintonova-vra%C5%BEedn%C3%A1-ma%C5%A1in%C3%A9rie.-Man%C5%BEel%C3%A9-jako-u%C5%A1lechtil%C3%AD-b%C3%ADl%C3%AD-kon%C4%9B-na-ose-Wall-Street-a-CIA:e

Al Gore – viceprezident USA, blízka osoba devianta Clintona, bojoval proti globálnemu otepľovaniu, za ochranu životného prostredia, na čom zbohatli jeho blízke osoby. Prezident Rotary clubu: https://www.rotary-ribi.org/clubs/officers.php?ClubID=584&YrID=116
https://themessenger.com/news/al-gore-jeffrey-epstein-list-plane-document-dump

David Copperfield, židovský pôvod, už pred týmto prípadom bol viackrát obvinený zo sexuálneho napadnutia, prípady boli zmätené zo stola. Pravdepodobne po známosti.

Eppsteinove nehnuteľnosti:
https://www.businessinsider.com/jeffrey-epstein-private-islands-caribbean-real-estate-portfolio-photos-2019-7#his-real-estate-portfolio-played-a-major-role-in-the-sexual-abuse-allegations-against-him-13

Vyšetrovatelia v jeho nehnuteľnostiach našli množstvo fotiek nahých žien, mnohých v detskom veku.
https://www.insider.com/nude-photos-underage-girls-jeffrey-epsteins-mansion-investigators-2019-7

Mnohí ak nie všetci títo devianti boli členmi slobodomurárskych klubov a Rotary klubu. Mnohé aktivity vykonávané počas deviantných útokov boli práve stupne zasvätenia a rastu v lóžiach. Cez tieto kluby sa koordinovali a organizovali. Organizovali sa nielen v obchodovani s deťmi, ale aj v parazitovani na štátnych rozpočtoch a mnohých nadnárodných podvodoch. 

Viac tu:
https://www.insider.com/jeffrey-epstein-ghislaine-maxwell-married-maria-farmer-2021-6
https://www.businessinsider.com/more-jeffrey-epstein-ghislaine-maxwell-documents-expected-2024-1

   Send article as PDF   

Check Also

Kamery na školách a záznamy detí na internete, pedofili a teroristi sa potešia

Poslednú dobu si častejšie kladiem otázku, či je medzi ľudmi viac rozšírená demencia. Dostala sa …

2 komentáre

  1. A čo Marcinková z Presova, dcéra židovskeho advokata, čo lietala Lolita Express? Prečo sa o nej nič nepíše? Vieme že všetky školy jej Epštajn zaplatil, keď si ju naverboval ako mladistvu prostitútku cez Juhosláviu! Lietala aj do Bratislavy! Kto z našich pohlavarov bol pedofil na tom ostrove?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *