štvrtok , 30 mája 2024

Ešte nedávno za Blahu prišla k Rostasovi NAKA, teraz spolu diskutujú.

V bratislavskej kaviarni Adriana si spomienkovým diskusným programom pripomenul desaťročnicu svojej existencie časopis Zem a vek, patriaci k popredným slovenským konšpiračným alternatívnymi médiám.

Pozvanie prijali expremiér a advokát Ján Čarnogurský, bývalý šéf najvyššieho súdu Štefan Harabin, politickí analytici a publicisti Eduard Chmelár, Roman Michelko a Ľudovít Števko, ústavný právnik a exposlanec Ján Cuper, poslanec NR SR Ľuboš Blaha, šéf Slobodného vysielača Boris Koróni, palestínsky spisovateľ žijúci na Slovensku Nidal Saleh, herec Jozef Šimonovič, advokátka Adriana Krajníková a mnohí ďalší.

Normálnemu človeku musí byť zo servilnosti a populizmu týchto bezstavovcov na grcanie. Napr. ešte pred pár rokmi považoval Blaha Rostasa tiež za konšpirátora a jeho rodná strana Smer poslala na neho ozbrojené komando NAKA.

zdroje:
https://www.aktuality.sk/clanok/exvm5e3/smer-siel-opat-medzi-konspiratorov-kalinak-sa-kaja-pre-kuklacov-v-rostasovom-dome-je-to-moj-skandal-tvrdi/
https://www.facebook.com/photo/?fbid=768727478588007&set=a.605676922849168

Náš komentár:
Podľa nás prípad Rostasovho zatknutia bol dohodnutý.  Chceli zastrašiť ľudí, aby sa báli hovoriť a vyjadrovať svoje názory..veď u Rostasa doma boli kukláči (videl ich tam nietko? nejaké záznamy?). Rostas pár rokov dozadu, keď ho chytili opitého, tak sa chválil ako pozná Kaliňáka. Rostas využil medzeru na trhu. Vie, že na Slovensku je veľa ľudí s inými ako progresívnymi názormi a založil Zem a Vek cez vydavateľstvo Sofian a ten má slušný ročný príjem okolo 400 000 EUR. Otázkou je, čo sa s ním stalo, zmenil sídlo do daňových rajov? lebo v ORSR už nie je, ale na stránke zemavek stále figuruje.
Posledný dátum 2021.
Kamaráti Rostas a Kaliňák:
https://www.inenoviny.sk/kalinak-kamarat-rostasa-a-zasah-naka-u-rostasa-doma/

   Send article as PDF   

Check Also

Zakladateľ a majiteľ “alternatívneho” médiá Infovojna (Norbert Lichtner) sa vo vysielaní omylom priznal, že je spolupracovníkom polície.

Pozor na toto pseudo-alternatívne médium, ktoré už teraz otvorene kolaboruje so systémovými zložkami. Je na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *