štvrtok , 18 apríla 2024

Matovič pred voľbami kritizoval zbytočne mŕtvych 5000 ročne..za jeho vlády ich je násobne viac

Matovič si postavil kampaň a vyhraľ voľby vďaka populizmu najvyššieho zrna. Práve zdravotníctvo bolo jedno z tých, kde hovoril, že kvôli rozkradnutému zdravotníctvu je toľko mŕtvych.

Práve jeho vláda dorazila zdravotníctvo. Čakacie doby na ošetrenie lekárom sú niekoľko mesiacov až rok. V mnohých prípadoch pacient skôr zomrie doma, ako sa dostane k lekárovi..alebo keď sa dostane, tak už je ochorenie v štádiu, že sa nedá liečiť. Ambulancie dostávajú nízke platby od poisťovni (aj tej, voči ktorej Matovič divadelne bojoval  pred voľbami- Dôvera). Mnohé prejdu na platbu hotovosťou a tak si mnoho pacientov nebude môcť dovoliť ošetrenie.

Zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/764997/volby-2020-matovic-zapalil-sviecky-pod-pellegriniho-oknami/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Peter Sabaka – očami lekárov a iné

zdroj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=659389629521793&set=a.604934692923391    Send article as PDF   

2 komentáre

  1. su to vsetko zasr-tí, nepodarení šašovia schopni vsetkeho ak ide o ich prospech…je im jedno ci zneuziju mrtvych, zivych, deti, seniorov, zdravych, chorych len aby oni mali z toho benefit…

  2. Matovič je neschopný, hlúpy, teatrálny dement, ktorý sa lieči na psychiatrii.Tých 5000 sviečok zaplatil on z vlastného vrecka? Bývalý hovno premiér a hovno minister financií.Debilný čudák, akému niet páru na celom svete.Dobre, že už ten jeho idiotský ksicht nevidieť každý deň.Teraz bude zase oblbovať nejakých hlupákov a sprostých,nemysliacich cigánov,aby ho volili.Času má na to do septembra dosť a nekonečne sprostým slovenským voličom stačí naslubovať hory doly a zase bude niekde zastrčený.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *