sobota , 24 februára 2024

Vrahov Chovanca na letisku nechce prokurátor súdiť, bola to satanistická obeta?

Prokurátor v Belgicku odmieta postaviť niekoho pred súd v prípade smrti Jozefa Chovanca po brutálnom zásahu letiskovej polície, vrátane viacerých pochybení zdravotníkov a zdravotného systému.

Správa zo 16.1.2023.
Podľa prokurátora za smrť Jozefa Chovanca nie je zodpovedná železničná polícia. Prípad smrti/vraždy Jozefa Chovanca sa odohral vo februári 2018. Zomrel po brutálnej bitke letiskovej polície v Belgicku. Jozef Chovanec sa niekoľko rokov liečil na psychické problémy. Zmätenosť na letisku bola prejavom zhoršenia ochorenia, nevedel, čo robí. Namiesto do policajnej cely mal byť prevezený do nemocnice a vyšetrený lekárom, či je schopný pobytu v policajnej cele a podľa závažnosti prejavu mal skončiť na psychiatrickom oddelení. Namiesto toho ho polícia dobila na smrť, otca jednoho dieťaťa, ktoré je sirotou. Prípad sa odohral za pôsobenia veľvyslanca Valla, čo je otec primátora Bratislavy a ide o nominanta vlády SMER-SD. V tomto prípade manželke Jozefa Chovanca nik nepomohol, mlčí SMER-SD, mlčí súčasná vláda.

Údermi o hlavu došlo k opuchu mozgu. Dusením a stláčaním hrudníka k preťaženiu srdca a zhoršenému zásobeniu krvi kyslíkom, to sa zhoršilo podaním neindikovanej injekcie zdravotníkmi, čo viedlo k zástave srdca. Bola podaná pacifikačná injekcia v čase, keď Jozef Chovanec bezvládny ležal.

Pofiderný znalecký posudok lekárov v Belgicku konštatuje, že smrť si sposobil sám, údermi hlavy o stenu. Práve záznamy kamier sú kľúčové a ten kľúčový zmizol. Na chvíľu Jozefa Chovanca vytiahli mimo uhlu kamery, a z tej druhej miestnosti záznam zmizol. Vtedy sa predpokladá, že ho udierali do hlavy. V zadnej časti hlavy podla jednej svedkyne mal odtlačky od obuška a útvar na hlave pripomínal hviezdu (satanistický pentagram?). Práve Belgicko je kolískou satanizmu, kúsok od letiska sa nachádzala satanisticko-pedofilná sekta Abrasex, na ktorú bol prepojený aj jeden z najväčších pedofilov všetkých čias Mark Dutroux.
https://www.irishtimes.com/news/police-raid-centre-of-satanic-sect-1.118865

Na prípad ma upozornila manželka Jozefa Chovanca, ktorá je bezradná a vyšetrovanie ani po 5 rokoch nie je objektívne. Naopak aktéri, aj žena, ktorá hajlovala a ostatní, čo sa posmievali z mučenia Jozefa Chovanca si behajú po slobode. Z neznámeho dôvodu sú chránení. Súčasťou tej sekty Abrasex boli aj policajti.

V Belgicku často nachádzajú zmutilované zvieratá, ktoré sú obeťami satanistických rituálov.
https://www.hln.be/binnenland/pony-van-11-jaar-oud-bezwijkt-aan-kwetsuren-na-wrede-aanval-in-namen-ongetwijfeld-het-werk-van-sekte

zdroj: https://www.facebook.com/groups/308291614686489

 

   Send article as PDF   

Check Also

15.9.2020 sa konal protest za vyšetrenie brutálnej vraždy Jozefa Chovanca a súčasne si zúčastnení úctili jeho pamiatku

15.9.2020 skupina Slovak lives matter organizovala protest proti brutalite Belgickej polície, protest na odsúdenie zametania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *