streda , 20 októbra 2021

Žena europoslanca Hojsíka je genetička pod vedením pentliarika Uhliarika

Europoslanec Martin Hojsík sa dostal do europarlamentu so stranou Progresívne Slovensko. Verejnosti známy nebol, akurat okoliu tým, že sa priviazoval o stromy, z čoho boli nešťastní jeho rodičia.

Práve Progresívne Slovensko, odkial vzišiel Hojsík je silne prepojené na farmaceutické firmy a kšefty s COVIDom. Ich zakladateľ Štefuko zakladal firmu s Čekanom.
http://www.inenoviny.sk/prepojenie-cekana-testovania-na-covid-na-progresivne-slovensko/

Hojsík mal aj nešťastie v rodine, práve blízka rodina mala problémy s návykom. Je zvláštne, že práve PS a jej bývalý šéf Truban je milovníko návykových látok.

Zaujimavosťou pri Progresívnom Slovensku je oháňanie sa transparentnosťou. Životopis Hojsíka nenájdete, ani meno jeho manželky. Tou je Ivana Hojsiková.
zdroj: https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/volby_a_referendum/120_ep/ep19_5kampan3s/EP19_F3sHojsikova.pdf

Hojsiková manželka robí genetičku vo firme Cytopathos, tá sa zaoberá testovaním COVID-19 a vedie ju bývalý minister zdravotníctva, bábka Penty – Ivan Uhliarik.

https://www.cytopathos.sk/sk/laboratorium/zamestnanci/

Firme krásne porástli zisky počas pandémie, na vyše 7 milionov EUR.

Náhodičou je aj miesto, kde má Hojsík adresu. V budove v Bratislave, kde býva aj Mikuláš Dzurinda, Lukáš Diko.

Práve Lukáš Diko sa stal šéfom investigatívneho centra Jána Kuciaka. Nebolo by vraždy Kuciaka, nebolo by investigatívne centrum, nebola by Matovičova vláda, nebola by Čaputová…

https://strategie.hnonline.sk/media/2179154-lukas-diko-sa-stal-sefredaktorom-investigativneho-centra-jana-kuciaka

 

Check Also

Martin Poliačik

Poliačik (poslanec SaS) bojujúci za LGBTI a podporca legalizácie resp. dekriminalizácie mnohých drog na svojom …