Žena europoslanca Hojsíka je genetička pod vedením pentliarika Uhliarika

Europoslanec Martin Hojsík sa dostal do europarlamentu so stranou Progresívne Slovensko. Verejnosti známy nebol, akurat okoliu tým, že sa priviazoval o stromy, z čoho boli nešťastní jeho rodičia.

Práve Progresívne Slovensko, odkial vzišiel Hojsík je silne prepojené na farmaceutické firmy a kšefty s COVIDom. Ich zakladateľ Štefuko zakladal firmu s Čekanom.
https://www.inenoviny.sk/prepojenie-cekana-testovania-na-covid-na-progresivne-slovensko/

Hojsík mal aj nešťastie v rodine, práve blízka rodina mala problémy s návykom. Je zvláštne, že práve PS a jej bývalý šéf Truban je milovníko návykových látok.

Zaujimavosťou pri Progresívnom Slovensku je oháňanie sa transparentnosťou. Životopis Hojsíka nenájdete, ani meno jeho manželky. Tou je Ivana Hojsiková.
zdroj: https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/volby_a_referendum/120_ep/ep19_5kampan3s/EP19_F3sHojsikova.pdf

Hojsiková manželka robí genetičku vo firme Cytopathos, tá sa zaoberá testovaním COVID-19 a vedie ju bývalý minister zdravotníctva, bábka Penty – Ivan Uhliarik.

https://www.cytopathos.sk/sk/laboratorium/zamestnanci/

Firme krásne porástli zisky počas pandémie, na vyše 7 milionov EUR.

Náhodičou je aj miesto, kde má Hojsík adresu. V budove v Bratislave, kde býva aj Mikuláš Dzurinda, Lukáš Diko.

Práve Lukáš Diko sa stal šéfom investigatívneho centra Jána Kuciaka. Nebolo by vraždy Kuciaka, nebolo by investigatívne centrum, nebola by Matovičova vláda, nebola by Čaputová…

https://strategie.hnonline.sk/media/2179154-lukas-diko-sa-stal-sefredaktorom-investigativneho-centra-jana-kuciaka

 

   Send article as PDF   

Check Also

Primátor Trnavy študoval na Sorosovej univerzite, kde vyučuje aj Odor, je člen Aspen Inštitútu a ten financuje Gates, Rockefellerovci

Ako každý “správny” člen nejakej slobodomurárskej alebo podobnej žumpy aj primátor Peter Bročka sa dal …

2 komentáre

  1. Amnesty Intern. a Pegasus – sledovaci software politikov 24/7, sleduje vsetko.

    Amnesty ma podiel na tvorbe tohto softu.
    … červenci projekt Pegasus – konsorcium 17 médií spolupracujících s Amnesty International a pařížskou nevládní organizací Forbidden Stories – odhalil uniklý seznam více než 50 000 čísel chytrých telefonů z celého světa. Většina čísel byla soustředěna v zemích, o nichž je známo, že byly klienty NSO, což naznačuje, že seznam byl kompilací potenciálních cílů sledování.

    http://www.zvedavec.org/pocitace/2021/09/8858-izraelsky-pegasus-je-vas-telefon-24hodinovym-sledovacim-zarizenim.htm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *