piatok , 19 apríla 2024

Poslankyňa OĽANO – Šofranko a väzby na rodisko Matovičovej manželky – Harichovce

Mária Šofranko je rozvedená, manželské priezvisko mala Dugasová, Mária Dugasová. Pracovala ako učiteľka v Spišskej Novej Vsi, aj ona sa preslávila recykláciou odpadu.

Jej dcéra Alexandra si zobrala za manžela hokejistu, Adama Janošíka.

https://sport24.pluska.sk/ostatne/ostatne/foto-slovensky-hokejovy-reprezentant-tichosti-ozenil-pozrite-nevestu

https://spisska.dnes24.sk/krasna-alexandra-18-zo-spisskej-ziskala-titul-pozrite-video-tanca-ktorym-dostala-nielen-porotu-188057

Šofranko Matovičovci poznajú z rodiska Matovičovej manželky, Repaskej. Tá pochádza z Harichoviec, kde robila Šofranko tábory. Starostom v obci Harichovce je kandidát za SMER-SD Ľubomír Belej, aktuálne figurujúci na obecnej stránke ako NEKA (nezávislý kandidát) /upravené na základe reakcie pána starostu Beleja/

lubomir belej

http://www.harichovce.ocu.sk/index.php?ids=55

Mária Šofranko sa prefarbila:

Doteraz ju ľudia prirovnávajú ku Kolombovej manželke, hovorí sa o nej..a nikto ju riadne nevidel. Aj od vstupu do politiky je veľmi nevýrazna.

   Send article as PDF   

Check Also

Igor Matovič – životopis a súhrn

  Všetok majetok prepísal na ženu: https://www.facebook.com/watch/?v=242091113459020      Send article as PDF   

One comment

  1. Vážená redakcia, neviem z akého dôvodu ste došli k záveru, že som svoju politickú príslušnosť začal tajiť?! Z pragmatických dôvodov som kandidoval ako nezávislý kandidát. Pred parlamentnými voľbami so mnou robil reportáž týždenník Plus 7 dní, je to ľahko dohľadateľné, odporúčam Vám si uvedený článok prečítať. Na komunálnej úrovni je to bežný postup, už len z dôvodu priameho kontaktu s občanmi pri zháňaní podpisov na svoju kandidatúru, už tým sa človek zviditeľňuje, nehovoriac o nechutnej rozpoltenosti spoločnosti celkovo. S Máriou Šofranko sme spoločne robili aktivity pre deti. Pani poslankyňu si nesmierne vážim, je to podľa mňa jeden úžasný človek a nič na tom nemení skutočnosť, že máme na niektoré veci iný pohľad. Takže záverom, nemám v úmysle tajiť svoje členstvo v strane Smer a nikdy som to nerobil. Poprosím Vás, ak budete v budúcnosti uverejňovať nie práve korektné informácie, je vhodné sa pred zverejnením dotknutej osoby opýtať, telefonicky kontakt je na obecnej stránke, ktorú ste uverejnili. Prajem Vám v roku 2021 veľa zdravia, šťastia a pracovných úspechov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *