sobota , 28 januára 2023

Poslankyňa OĽANO – Šofranko a väzby na rodisko Matovičovej manželky – Harichovce

Mária Šofranko je rozvedená, manželské priezvisko mala Dugasová, Mária Dugasová. Pracovala ako učiteľka v Spišskej Novej Vsi, aj ona sa preslávila recykláciou odpadu.

Jej dcéra Alexandra si zobrala za manžela hokejistu, Adama Janošíka.

https://sport24.pluska.sk/ostatne/ostatne/foto-slovensky-hokejovy-reprezentant-tichosti-ozenil-pozrite-nevestu

https://spisska.dnes24.sk/krasna-alexandra-18-zo-spisskej-ziskala-titul-pozrite-video-tanca-ktorym-dostala-nielen-porotu-188057

Šofranko Matovičovci poznajú z rodiska Matovičovej manželky, Repaskej. Tá pochádza z Harichoviec, kde robila Šofranko tábory. Starostom v obci Harichovce je kandidát za SMER-SD Ľubomír Belej, aktuálne figurujúci na obecnej stránke ako NEKA (nezávislý kandidát) /upravené na základe reakcie pána starostu Beleja/

lubomir belej

http://www.harichovce.ocu.sk/index.php?ids=55

Mária Šofranko sa prefarbila:

Doteraz ju ľudia prirovnávajú ku Kolombovej manželke, hovorí sa o nej..a nikto ju riadne nevidel. Aj od vstupu do politiky je veľmi nevýrazna.

   Send article as PDF   

Check Also

Admin stránky Polície SR je členom trolov, ktorí útočia na nevhodné názory

Poznáte toto chlapča? Podľa tváre možno nie, ale vo virtuálnom svete vzbudil dosť pozornosti. Je …

One comment

  1. Vážená redakcia, neviem z akého dôvodu ste došli k záveru, že som svoju politickú príslušnosť začal tajiť?! Z pragmatických dôvodov som kandidoval ako nezávislý kandidát. Pred parlamentnými voľbami so mnou robil reportáž týždenník Plus 7 dní, je to ľahko dohľadateľné, odporúčam Vám si uvedený článok prečítať. Na komunálnej úrovni je to bežný postup, už len z dôvodu priameho kontaktu s občanmi pri zháňaní podpisov na svoju kandidatúru, už tým sa človek zviditeľňuje, nehovoriac o nechutnej rozpoltenosti spoločnosti celkovo. S Máriou Šofranko sme spoločne robili aktivity pre deti. Pani poslankyňu si nesmierne vážim, je to podľa mňa jeden úžasný človek a nič na tom nemení skutočnosť, že máme na niektoré veci iný pohľad. Takže záverom, nemám v úmysle tajiť svoje členstvo v strane Smer a nikdy som to nerobil. Poprosím Vás, ak budete v budúcnosti uverejňovať nie práve korektné informácie, je vhodné sa pred zverejnením dotknutej osoby opýtať, telefonicky kontakt je na obecnej stránke, ktorú ste uverejnili. Prajem Vám v roku 2021 veľa zdravia, šťastia a pracovných úspechov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.