štvrtok , 25 júla 2024

Po smrti Lučanského dochádza k ohláseniu kandidátury Šantu na špeciálneho prokurátora

Kandidatúra Šantu je zaujímavá najmä preto, lebo prišla deň potom, čo Flašík obvinil Lipšica z nátlaku na generála Lučanského. Šanta mal možnosť uchádzať sa o miesto špeciálneho prokurátora od začiatku, neurobil to však, lebo vedel, že pri nominácii Lipšica nemá šancu. Teraz ale podal prihlášku, kvôli niečomu teda vyhodnotil situáciu ako zmenenú. Ak má Lipšic čokoľvek spoločné s úmrtím generála, tak, ako to naznačuje Flašík, potom mal Šanta dôvod osmeliť sa. A kto sa k týmto informáciám dostane ľahšie ako Šanta?

https://www.trend.sk/spravy/specialneho-prokuratora-kandiduje-aj-prokurator-usp-jan-santa

https://www.trend.sk/spravy/post-specialneho-prokuratora-uchadzaju-styria-kandidati

Fedor Flašík obvinil Daniela Lipšica, že žaloba tlačila na Lučanského, aby udal politikov, Roberta Fica a Roberta Kaliňáka. Lipšic to odmietol a podal na Flašíka trestné oznámenie.

https://dennikstandard.sk/17769/lucanskeho-syn-reaguje-na-nada-rodina-by-zverejnenie-lekarskej-spravy-akceptovala/

   Send article as PDF   

Check Also

lucansky

Čo nesedí na samo-vražde Lučanského?

Rôzné verzie ako došlo k úrazu: praskla mu cievka v oku (táto verzia bola vyvratená, …

3 komentáre

 1. Svagor Penty.
  Papez Franta sa spaja s Rothschildovcami… Da sa este vobec niecomu cudovat?
  http://svobodnenoviny.eu/nebezpecna-aliance-mezi-rothschildy-a-frantiskovym-vatikanem/

  Tam niekde by som hladal aj pozadie KDH…

 2. Je tu mala medialna pecka…
  Zurian napisal uctivy koment na Fb, Luc nazval familiarne “bratku”.

  Obvinenie ale spiskala NaKA spolu s prokur.
  Zurianovi asi praskli nervy a chcel o par dni povedat, aka je pravda.
  Fizelprezidium mu zakazalo hovorit (!!!)

  Dovolim si povedat, ze ak nahodou si (bez pomoci psycholiekov) Luc siahol skutocne na zivot, urobil tak pod tlakom.

  https://plus7dni.pluska.sk/domov/sefovi-naka-zavreli-usta-ako-to-bolo-byvalym-policajnym-prezidentom-lucanskym-nema-hovorit

 3. Pridam – kopirujem vyjadrenia z diskusii v ceskom a slovenskom priestore :

  Měl jsem tu “čest” pobývat v několika vazebních věznicích /i na SK/ poté,co na mě tenhle prašivý zkurvyrežim vykonstruoval “obvinění”.
  Opravdu,v zimě je tam fakt zima,…..radiátor minimální velikosti je umístěn ve výklenku zdi za robustní síťovinou,…tak že se o něj bouchnout nehrozí ani nejde.
  že by měl někdo osobní činku ve vazební cele-to může vymyslet pouze arogantní pavládní židozmrd,….nedají člověku ani příborák a o vše se musí složitě žádat,…taky nehrozí,že by vám bachař osobně na vyžádání přinesl bundu,když je vám zima. Na chodbách je všechno pod kamerama se záznamem.
  Žádat o výměnu špinavé zasiflené matrace je menší martyrium. Bachaři pravidelně čučkaří,kolikrát člověka nenechají do slova a písmene ani vysrat. Přijde za vámi advokát,osobní prohlídka do naha s vyšpulením řiti,jdete zpátky na celu,to samé. Bachaře nemůže dělat nikdo normální,jsou to úchylní lidé.
  Oni toho pána jednoduše,jak píšete,zavraždili na objednávku tohoto zkurveného židorežimu!!
  Mě osobně zničili polovinu života,rodinu,vyrobili astronomické dluhy ze “vzduchu” .
  Budu první,kdo zatáhne za provaz nebo stiskne spoušť,a udělám to velmi rád,nic jiného si nepřeji.
  Po vazbách a vězeních je cca 30-40% lidí systému nepohodlných nebo kterých se někdo vlivný potřebuje zbavit!!
  Živě si pamatuji na chlapíka,kterému stará zahýbala s nějakým výše postaveným policajtským zmrdem,…vykonstruovali mu obvinění o znásilnění!!! Ten člověk byl tou dobou prokazatelně v Itálii na montáži,svědčilo mu 8 kolegů,včetně šéfa firmy,měl doložku o výjezdu v pase……..nic mu nepomohlo,..ten chlap dostal 7 let za nic!!!!

  Generál Lučanský kdyby vypovídal tak by dostal do basy Lipšica a půlku členů současné koaliční vlády, stejně tak té minulé. Takže koalice i opozice se jednomyslně shodla na tom že Generál Lučanský nesmí svědčit a bude to oboustranně výhodné. Vždy to tak je, oni se vždy dohodnou když jde o prachy a pozice. Perou se naooko jen před volbami.

  Od okamžiku kdy dostal první nakládačku …
  bylo jasné, že živý z vězení nevyjde!

  Protože jako (bývalý) policejní prezident by si to nenechal líbit …
  a všichni ti dozorci by skončili “na druhé straně”.

  A jako policejní prezident věděl …
  že vazba není trest, byl jen obviněný a zatím nevinný, …
  tak mu neměli co nařizovat aby neležel na posteli!

  Formálně je Slovensko stále právní stát …
  a v okamžiku kdy se bude hrát bílejma figurkama …
  tak ty černý půjdou sedět. Všichni.

  Černí už hrajou vabank, o všechno!

  Jako v Čechách Babiš s Hamáčkem.

  Prečítal som si zbežne Váš článok a keďže opisované prostredie dôverne poznám, môžem s istotou prehlásiť, že žiadny pád na činku sa nekonal, a ani cvičiť nemohol. Pretože bol zadržiavaný v cele, ktorej rozmery nedovoľujú robiť ani kliky, či drepy. Možnosť vychádzky mal – 30 minút do priestoru 5×5 metrov. Ďalej je lož, že odmietal návštevu rodiny, či advokáta. Toto mu bolo znemožnené, pretože jeho väznitelia predpokladali, že sa zlomí ako štátna tajomníčka Jankovská, ktorá podpisuje lži, ktoré sú jej diktované na všetkých ľudí, ktorých potrebuje súčasná vláda zdiskreditovať.
  Keď sa im nepodarilo prinútiť ho psychickým nátlakom, tak to skúsili fyzicky a evidentne to nezvládli. Avšak úplne nezmyselné je tvrdenie prokurátora, ktorý žiadal pre neho útekovú väzbu, s odôvodnením, že má apartmán na Floride. Keby p. Lučanský mal záujem vyhnúť sa výsluchu, tak by sa nevrátil z dovolenky z Chorvátska, na ktorej bol v čase, keď na neho vydali “zatykač” a nedostavil by sa na výsluch dobrovoľne.
  Je paradoxné, že všetky zatýkania, ktoré sa na Slovensku odohrávajú sú vykonávané len na základe udaní bývalej štátnej tajomníčky Jankovskej, ktorá “disponuje” dokonalou pamäťou a vie všetky podrobnosti o činoch kompletnej polície, justície, mafie a bielych golierov. Kto pozná pozadie, vie, že to je panička, ktorá v živote nečelila ani susedskej hádke, takže si viete predstaviť, ako na ňu pôsobí pobyt v samoväzbe v cele 2×3 metre, bez rozhlasu, televízie a návštev. Preto podpisuje doradu všetko, čo jej naformulujú. A zatýka a obviňuje sa bez dôkazov. Matovičovi a jeho poskokom sa týmito čistkami podarilo vyvolať atmosféru strachu v radoch polície a justície a tam sa už každý bojí aj vlastného tieňa. A celý systém teraz funguje nasledovne: vyšetrovatelia, kriminalisti dostávajú zadania – meno osoby a vypracujte na neho trestné oznámenie…je jedno za čo, ale je potrebné vypracovať a podať na tú osobu trestné oznámenie, podľa možnosti končiace väzbou. Tie oznámenia sa potom riešia ako “podané anonymne”, alebo samotným ministerstvom. Tak bude v najbližšej dobe skompromitovaných niekoľko ďalších zaujímavých mien.

  Pravdu sa dozvedat nemusí nikto, kto používa zdravý rozum. Pri výsluchu bol Lipšic. Bol pri Valkovej smrti, pri Kuciakovej, potom zabil jedneho na aute sám a teraz pri Lucanskeho. Kto ho navrhoval za generálneho prokurátora? Matovič. Kto skákal na Cypre meter dvacat pred voľbami ? Matovič. Kto sa prihlásil dobrovoľne okrem Lucanskeho ? Haščák z PENTY. Prečo sa prihlásil miliardár? Lebo vie že Lipšic, Matovič a sedieť sa nebude. Keby to nevedel kupi si ostrov a už o ňom nikto v živote nepočuje a majetok nechá spravovať Kollára.

  Tento príspevok už v diskusi raz bol na margo Lipšica napísala ho
  Lenka Janovska

  Výsluch po zadržaní Milana Lučanského
  Bezprostredne po zadržaní absolvoval Milan Lučanský výsluch, na ktorom sa zúčastnil aj JUDr. Daniel Lipšic – advokát zadržaného námestníka SIS – Beňu.
  Lipšic akosi opäť raz zabudol na postavenie advokáta v trestnom konaní a priebežne sa staval do pozície vyšetrovateľa a prokurátora. Milana Lučanského tlačil, aby udal Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a ďalších politikov.
  Milan Lučanský sa spýtal: Tak politikov?
  Daniel Lipšic: Áno
  Milan Lučanský: Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem.
  Daniel Lipsic očervenel a došlo k hádke …

  Pozn.: V tejto suvislosti bolo aj nieco o xidoch, ale to sa neda skopirovat a zverejnit v dlhodobo aktualnej politickej situacii v SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *