Komunita LGBTI a súčasná koalícia majú jeden spoločný znak – ZVRÁTENOSŤ…

Odsudzujem akékoľvek násilie, ale  zvlášť ak vzniká následkom ignorancie predstaviteľov štátu alebo napomáhaním štátu násilie konať (podpora vojne na Ukrajine).

Vyzerá to tak, že vražda na Zámockej ulici v Bratislave bola súčasťou celosvetového programu boja za rozvrátenie spoločností. Ako inak si môžeme vysvetliť prekvapivé iniciatívy futbalistov na majstrovstvách sveta v Kuvajte? Ak som mal po vražde nešťastníkov na Zámockej určité podozrenia na likvidáciu spoločenského poriadku, tak dnes mám istotu.

LGBTI komunita je prostriedkom na dosiahnutie tohto cieľa. Treba si uvedomiť, že každá krajina na svete má svoju históriu, politicko – spoločenské usporiadanie, kultúru a pod. Prostredníctvom LGBTI komunity chce niekto z pozadia rozbiť spoločenský poriadok nielen v rámci štátov, ale aj interpersonálnych vzťahov, tradičných hodnôt, v rámci medzištátnej spolupráce a vzájomného spolužitia na planéte. Ten NIEKTO má názov – globalistické snahy USA ovládať planétu a tzv. Deep State, ovládajúci politiku USA, ale i iných štátov z temnoty pozadia.

Aby bolo jasné. Výraz LGBTI používam ako všeobecné označenie tejto menšiny, ktorá tam patrí podľa serióznych zdravotných vyšetrení. Takých rešpektujem ako súčasť spoločnosti. Všetci ostatní hlásiaci sa k tejto komunite sú pre mňa teplá a zvrátená menšina v úlohe komparzistov, zaplatených kruhmi, ktoré chcú destabilizovať svet.

Západní politickí šialenci neváhali zneužiť menšinu LGBTI na MS vo futbale v Katare. Americká ambasáda okrem svojej vlajky vyvesila na skúšku už v júni t.r. ukradnutú dúhu teplou a zvrátenou menšinou a verejne ju propagovala.  Predstavitelia Kataru ju obvinili z porušovania medzinárodných konvencií a požiadali o odstránenie dúhovej  vlajky. Dúhové lopty a iná teplá bižutéria má za cieľ manipulovať vedomie zdravých jedincov a rozšíriť tento nebezpečný trend LGBTI vo vedomí ako rakovinu. Chorá americká spoločnosť sa rozhodla, že údajne na znak solidarity s teplou komunitou nahradia v oficiálnom znaku futbalovej federácie červené pruhy dúhovými. Nečudoval by som sa, keby sa v USA začal vyrábať toaletný papier a vložky v dúhových farbách. Pre vyliečenie americkej komunity z tohto ošiaľu by som odporúčal do týchto produktov primiešať štipľavú papriku.

To, že je masívne LGBTI zvrátená menšina podporovaná v Katare má svoju príčinu. Tou je skutočnosť, že katarské zákony zakazujú manželstvá medzi rovnakými pohlaviami a mužská homosexualita je nelegálna. V Katare je cca 10% prípadov HIV pripisovaných podľa oficiálnych údajov mužskej homosexualite).  Vyvesovanie dúhových vlajok na zápasoch a používanie iných symbolov je čistou provokáciou. Aspoňže boli zakázané kapitánske pásky v dúhových farbách.

Ďalšou príčinou propagácie LGBTI je katarské ropné i plynné  bohatstvo. Táto bývalá britská kolónia má ropné polia, ktoré kontrolujú z pozadia USA po nimi vyvolaných krízach a vojnách v tomto priestore. Katar vlastní cca 5% svetových zásob ropy.

Aktívny člen Deep State – Soros je známy svojím výrokom, že dnes nie sú potrebné vojny. Dobytie záujmových teritórií sa dá dosiahnuť prípravou vhodných kandidátov do vysokej politiky, ich zaplatením a vytvorením podmienok pre získanie moci pripravenými kandidátmi. Vytvorí sa tak politická komunita ochotná pracovať pre americké záujmy.

A to je presne to, čo sa v súčasnosti robí. Nájde sa nástroj na zmenu politiky – napríklad LGBTI komunita a vytvoria sa podmienky na zmeny, ktorými potrebujú USA dosiahnuť pre svoje ciele.

Lipšic a OČTK sa poponáhľali bez dôkazov  vyhlásiť čin vraždy na Zámockej v Bratislave za teroristický čin. Výsostne podozrivý akt. S výsostne podozrivými osobami.

Pritom oprávnené odpovede na otázky, čo ľudí zaujímajú a čo by mali OČTK zverejniť sú: spracovanie osobnostného profilu vraha, posúdenie jeho psychického stavu a zdravia, jeho vzťah k drogám, možné prepojenie na iné závadové osoby alebo skupiny, potvrdený motív konania, preskúmanie či vrah spáchal naozaj samovraždu a pod.

Jednoducho je potrebné vykonať kompletné forenzné preskúmanie prípadu a až potom prijať zodpovedajúce závery. Osobne si myslím, že išlo o psychické zlyhanie 19 ročného človeka z dôvodov, ktoré treba preskúmať. Môžu byť rôzne. Naratív o nenávisti voči LGBTI nemusí byť vôbec pravda!!! V spoločnosti nenávisť voči LGBTI komunite neexistovala a neexistuje. Napriek tomu vláda vrátane americkej guvernérky štátu Slovensko podsúva tieto naratívy verejnosti a čo je horšie, aj zahraničiu. Ide s vysokou pravdepodobnosťou o politickú objednávku koaličnej liberálno-ultrapravicovej vlády riadenej zo zahraničia.!!!

Viac na:

https://blog.hlavnespravy.sk/30778/dvojnasobna-vrazda-z-lgbti-komunity-sa-zneuziva-politikmi-na-oslabenie-suverenity-statu-a-na-posilnenie-moci-zapredaneckej-vlady/

https://www.index.hr/vijesti/clanak/americka-ambasada-u-kuvajtu-podrzala-lgbt-prava-prozvalo-je-tamosnje-ministarstvo/2369249.aspx

https://www.trade.gov/country-commercial-guides/kuwait-oil-and-gas

https://gloria.tv/post/VFSVHdhLBFjo3WswViqWjV2ho

 

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

   Send article as PDF   

Check Also

Matúš Vallo (PS-SPOLU) je príbuzný s Jánom Počiatkom (SMER-SD)

Matúš Vallo z Progresívneho Slovenska je rodina s Jánom Počiatkom zo SMER-SD. Chobotnica, alebo mafia? …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *