nedeľa , 25 februára 2024

Máš COVID-19, voliť nepôjdeš..tento zákon podporili okrem Kotlebovcov všetci vrátane SMER-SD, HLAS-SD

Smeráci hlasovali ZA, alebo sa zdržali, čím podporili zákon a obmedzenie ľudí..ktorí sú pozitívni na COVID-19. Možno takto smeráci zabezpečili nové plošné testovanie…voliť pôjdeš, len ak absolvuješ testy na COVID-19…

zdroj:
https://www.nrsr.sk/web/Page.aspx?sid=schodze%2Fhlasovanie%2Fhlasklub&ID=49030&
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2022/395/vyhlasene_znenie.html

   Send article as PDF   

Check Also

Kto všetko bol s Ficom na korupčnom stretnutí podnikateľov a štátov? Prečo sa ľud skladá na takéto protizákonné stretnutia za zavretými dverami?

Pýtal som sa cez infozákon, kto s Ficom šiel na zločinecké svetové ekonomické fórum, koľko …

4 komentáre

 1. Kovid je biozbraň, na znîženie pozemšťanov o 1/3!

 2. Už to, že sa do nejakého paragrafu dostala konkrétna choroba je jasná indícia, že to nebol únik, že vírus bol úmyselne vypustený do obehu s cieľom dosiahnuť presne to, čo sa dialo.

  • Tvoja reakcia navodzuje dojem, ako keby ten “kovid” bola nejaká smrteľná choroba. Čo nie je, ale smrtelné sú opatrenia. Napr. neordinovanie lekárov, zdraviu škodlivé respirátory, a hlavne pichanie genetického sajrajtu do hlúpejších ľudí.
   Takže súhlasím, že politická indícia je zjavná, ale vírus nie je problém, ale tyrania, čo sme (ste) dopustili.
   Ja ani moje deti nič nenosili. Mňa síce potom vyhodili z roboty, ale bude iná a možno lepšia.

   • Kde som písal o smrteľne nebezpečnej chorobe? Podľa mňa nie je závažnejší ako chrípka. Samozrejme, dostatočne slabého človeka zabije aj vírus nádchy. Ja som prežil kovída bez injekcií, len s bežnými vitamínmi, minerálmi a acylpyrínom. Niektorí z môjho okolia ani nevedeli, že to mali, len keď sa z nejakého dôvodu nemohli vyhnúť špáraniu v nose, tak zistili, že majú toho hrôzostrašného kovída. Alebo mali protilátky.
    Ale ako píšeš – cieľom “opatrení” nebola kontrola vírusu, ale kontrola nás. Výchova k podriadenosti, podľa Bidermanovej tabuľky donucovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *