Na španielskom polomaratóne dostali 3 bežci infarkt a 125 vyžadovalo zdravotný zákrok a hospitalizovanie

Išlo o polomaraton dĺžky 20 kilometrov pri teplote 26 stupňov (to išlo o pomerne chladné počasie, maratón sa beháva pri vyššich teplotách a išlo o polomaratón dĺžky 20km a nie plný maratón dĺžky 40km). Maratón prebiehal v nedeľu 13. novembra 2022.  3 dostali srdcový infarkt a 125 úpal. Médiami sa šíria informácie, že príčinou je vakcína na COVID-19. Factcheckingové stránky financované výrobcami vakcín tvrdia, že na to neexistuje žiadny dôkaz. Média upozorňujú, že neexistuje žiadný záznam o toľkých zdravotných problémoch z minulosti.

Média vlastnené tými istými akcionármi ako farma firmy tvrdia, že príčinou týchto zdravotných problémov je počasie, 26 stupňov.

V Španielsku je vyše 85% ľudí plne zaočkovaných.
https://www.statista.com/statistics/1218713/covid-19-share-of-people-vaccinated-in-spain/

zdroje:
https://ground.news/article/three-runners-suffer-heart-attacks-and-125-other-requires-medical-attention-following-spanish-half-marathon
https://news.italy24.press/covid-19/209870.html
https://www.dailyfetched.com/3-heart-attacks-33-hospitalizations-at-spanish-half-marathon-media-blames-weather/

   Send article as PDF   

Check Also

Zomrel ďalší očkovaný športovec – 47 ročný Zdeno, posmieval sa z neočkovaných

Tragická udalosť na Spartan Honor race vo Vojenskom obvode Záhorie! Počas vytrvalostných pretekov silných mužov …

5 komentárov

  1. iste su to vsetko mladi ludia a takto sa odrovnali na cely zivot a toto su vysledky,… pred desiatkami rokov boli jedinymi vyslekami sportove vysledky dnes to bude pocet mrtvych, infarktov a hospitalizacii…esteze mam 75 rokov a som neockovany a netestovany co je pre mna zarukou ze mam este pred sebou peknu kopu rokov zivota…:)))

  2. nuž raz darmo očkovanie si pyta svoju daň, ono to nebolo len tak zo srandy…

  3. A čo poviete na toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/vznikla-mezinarodni-krevni-banka-pro-neockovane-lidi-poptavka-po-ciste-krvi-roste/ a potom ako zakrývajú novinári a lekári príčiny nárastu kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny, keďže zámerne neriešia údaje z roku 2022, keď nastal bum v týchto ochorenia a úmrtnosti !
    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/730086/pandemie-srdecnich-problemu-nekvalitni-potraviny-a-deprese-prinesou-cechum-potize-tvrdi-kardiologove.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *