pondelok , 4 decembra 2023

Na španielskom polomaratóne dostali 3 bežci infarkt a 125 vyžadovalo zdravotný zákrok a hospitalizovanie

Išlo o polomaraton dĺžky 20 kilometrov pri teplote 26 stupňov (to išlo o pomerne chladné počasie, maratón sa beháva pri vyššich teplotách a išlo o polomaratón dĺžky 20km a nie plný maratón dĺžky 40km). Maratón prebiehal v nedeľu 13. novembra 2022.  3 dostali srdcový infarkt a 125 úpal. Médiami sa šíria informácie, že príčinou je vakcína na COVID-19. Factcheckingové stránky financované výrobcami vakcín tvrdia, že na to neexistuje žiadny dôkaz. Média upozorňujú, že neexistuje žiadný záznam o toľkých zdravotných problémoch z minulosti.

Média vlastnené tými istými akcionármi ako farma firmy tvrdia, že príčinou týchto zdravotných problémov je počasie, 26 stupňov.

V Španielsku je vyše 85% ľudí plne zaočkovaných.
https://www.statista.com/statistics/1218713/covid-19-share-of-people-vaccinated-in-spain/

zdroje:
https://ground.news/article/three-runners-suffer-heart-attacks-and-125-other-requires-medical-attention-following-spanish-half-marathon
https://news.italy24.press/covid-19/209870.html
https://www.dailyfetched.com/3-heart-attacks-33-hospitalizations-at-spanish-half-marathon-media-blames-weather/

   Send article as PDF   

Check Also

Vo veku 40 rokov nečakane zomrel očkovaný Andrej Kovárik, bojovník za povinné očkovanie

Keď zomierali “mladí” ľudia nad 50 rokov, obézni, nezdravo žijúci ako COVID pozitívni…boli toho plné …

5 komentárov

  1. iste su to vsetko mladi ludia a takto sa odrovnali na cely zivot a toto su vysledky,… pred desiatkami rokov boli jedinymi vyslekami sportove vysledky dnes to bude pocet mrtvych, infarktov a hospitalizacii…esteze mam 75 rokov a som neockovany a netestovany co je pre mna zarukou ze mam este pred sebou peknu kopu rokov zivota…:)))

  2. nuž raz darmo očkovanie si pyta svoju daň, ono to nebolo len tak zo srandy…

  3. A čo poviete na toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/vznikla-mezinarodni-krevni-banka-pro-neockovane-lidi-poptavka-po-ciste-krvi-roste/ a potom ako zakrývajú novinári a lekári príčiny nárastu kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny, keďže zámerne neriešia údaje z roku 2022, keď nastal bum v týchto ochorenia a úmrtnosti !
    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/730086/pandemie-srdecnich-problemu-nekvalitni-potraviny-a-deprese-prinesou-cechum-potize-tvrdi-kardiologove.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *