piatok , 19 apríla 2024

Kamil Jakub: Huliak ma ohováral a klamal o bratovi

Kamil Jakub sa vyjadril k vystúpeniu Rudolfa Huliaka v Infovojne. Podľa Kamila, Huliak v minulosti hovoril, že má zlé vzťahy s bratom, v Infovojne hovoril presný opak.

Rudolf Huliak ešte v roku 2021 bol v strane sudcu Radačovského, Patriot.
https://www.slovenskaiskra.sk/rudolf-huliak-konspiracia-sa-zase-raz-stala-skutocnostou-v-nr-sr-bude-prejednavana-likvidacia-lesov-sr/
Práve Infovojna vyzdvihla Radačovského a pomohla mu do europarlamentu. Poradkyňu mu robila Judita Lašáková, tá je tiež varená pečená na infovojne, podobne ako Harabin. Ich minulosť, väzby a negatíva sú na infovojne popierané a zamlčované. Ich kritika vrátane Harabina je na infovojne zakázaná.
lichtner

Práve Radačovský v čase keď mu robila Lašáková poradkyňu bol zastanca lockdownov, očkovania.
https://www.inenoviny.sk/riadena-opozicia-propaguje-gmo-geneticku-vakcinu/
https://www.inenoviny.sk/judr-radacovsky-podporil-svojou-ucastou-plosne-testovanie-na-slovensku/

Citované z fb stránky Kamila Jakuba:

Po dôkladnom preštudovaní týchto dokumentov z Eú, tak o tom všetci do jedného Europoslanci a poslanci (aj bývalí) NR SR vedeli a vedia už viac než dva roky.
Predseda strany Národná koalícia R. Huliak bol ešte v minulom roku predsedom BB kraja za stranu Slovenský Patriot pána Raďačovského a predseda za ZA bol Zacharovsky. Dnes sú Huliak a Zacharovsky v Národnej koalícii.
Asistentom Europoslanca pána Raďačovského bola Judita Laššakova. Na jeseň 2021 všetci prešli do strany Národná koalícia. Huliak v minulom roku sám tvrdil mnohým ľuďom, že všetko vedia, že čo Eú pripravuje a chystá, že Laššákova je v Eú parlamente (asistentka Raďačovského) a sú v strane Raďačovského, hovoril o tom v jeseni 2021!! Potom sám tvrdil tiež mnohým ľuďom, že aj Judita Laššakova už je v Národnej koalícii. V tomto roku ich bolo aj spoločne krásne vidieť.
Potom v lete už sám tvrdil, že Laššákova u nich skončila a dosť na ňu hnusne nadával, lebo že je so Smerom. Len by sme radi vedeli, že prečo v reláciách vystupujú spoločne s členmi Národnej koalície. 😉😀 Čo bolo tým povedané?? Chránia sa navzájom a všetci sú spolu?
Pán Huliak a pani Laššákova prečo ste v minulom roku boli ticho ohľadom týchto vecí, keď ste to mali v rukách? Prečo ste všetci boli tichúčko aj v tomto roku??
Ľudia dúfam, že ste všetci pochopili, že všetci v tomto idú.
Preto ma teraz kápo NK aj zablokoval, lebo som mu tam písal, že ako to je s nimi? Foto 4 a 5. Oni nechcú vystúpiť z Eú a ani z NATO a ani proti WHO!!
Stanovy máte urobené do hodiny, zverejníte ich a sa odošlú na ministerstvo. Veď už vyše mesiaca ľuďom zatvárali oči, že už to bude, už to bude. Tak ako som hovoril, že pár dní pred voľbami dajú späť tie isté ešte z roku 2019. A to je všetko!
Za ďalšie: Keď politická strana niečo prezentuje, vábi ľudí k voľbám sľubmi a neviem čo ešte, tak to musí byť v stanovách a nie kde si na sociálnych sieťach!! Keď kápo Huliak tvrdí verejnosti, že je proti lgbt, proti gender a podobne, tak potom prečo je predsedom Prievidze strany NK/NEKA transsexuál? Je to farizejstvo, volebný podvod?? Upozorňujem, že to nie je narážka na toho predsedu Prievidze, ale z politickej stránky!!
   Send article as PDF   

Check Also

Judita Laššáková podporuje spolu so SMER-SD zmluvu s WHO

Judita Laššáková /madam le Smer -SD‼️ Mal som pravdu, že pre koho lobuješ, a že …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *