JUDr. Radačovský podporil svojou účasťou plošné testovanie na Slovensku

Z jeho fb:

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE Pocit, že som neublížil človeku, že som mu nespôsobil poškodenie zdravia, prípadne smrť, a hoci by som z toho bol čo len podozrivý, a hoci aj neprávom, je pre mňa osobne viac ako akékoľvek moje ústavné práva a slobody. Hovorím o svojich ústavných právach a slobodách.

Preto sa ja osobne, z tohto princípu ľudskosti, podrobím akémukoľvek hlúpemu, nekoncepčnému, zmätočnému rozhodnutiu súčasnej vládnej koalície, týkajúceho sa pandémie COVID-19 a zúčastním sa dnes nanajvýš zaujímavého celoplošného testovania.

Hlúposť alebo múdrosť týchto rozhodnutí, prípadné škody ekonomického a iného charakteru, verím že občania SR, slovenskí patrioti, vyhodnotia demokratickým spôsobom, či už vo voľbách predčasných alebo v riadnom termíne.

Slováci a Slovenky, slovenskí patrioti, hlavu hore! JUDr. Miroslav Radačovský, slovenský nezávislý europoslanec

zdroj: https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1207398579645831

   Send article as PDF   

Check Also

Blížia sa eurovoľby a “alternatívne” média robia kampaň nielen Beňovej, ale aj podporcovi očkovania na COVID – Radačovskému

17.1.2024 https://www.hlavnespravy.sk/radacovsky-ak-neprestaneme-moze-sa-stat-ze-my-slovania-sa-spojime-a-zo-zapadnej-europy-urobime-travnik/3375900 Radačovského aktivity v europarlamente sú mizerné. Radačovský podporuje experimentálne očkovanie na COVID-19: https://www.inenoviny.sk/riadena-opozicia-propaguje-gmo-geneticku-vakcinu/ …

3 komentáre

 1. zRadacovsky len potvrdil, aka je to zakernota.
  Sudca z Popradu, presovskeho kraja, co ej hniezdo obchodnej mfie a hniezdo tatranskej mfie.

  Pan poslanec alibisticky zakryl oci and vyhlaskoou, ze sa maju nosit ruska aj u starsich ludi aj za cenu poskodenia zdravia (t.j. smrti, tam nic ine).

  https://www.zalobyvocistatu.sk/covid-test-macht-frei/informacie-advokata/

  Vobec sa necudujem, co vystraja tento dedo. Uz len to, ze na chrbte LSNS sa dostal do EP a kratko po tom od nich zakerne odisiel aby vykonaval mandat slobodne hovori samo za seba.
  Ale ani nekecne o tom, ze treba system volieb do EP zmenit, aby sa vedel dostat aj nestranicky kandidat.
  Vyhovuje mu to.

  Ked ste tak sudil ako rozmyslate, spanombohom…. 80% nedovera obcanov v iusticiu je adekvatna.

 2. Sklamanie na celej čiare.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *