piatok , 19 apríla 2024

Blížia sa eurovoľby a “alternatívne” média robia kampaň nielen Beňovej, ale aj podporcovi očkovania na COVID – Radačovskému

17.1.2024
https://www.hlavnespravy.sk/radacovsky-ak-neprestaneme-moze-sa-stat-ze-my-slovania-sa-spojime-a-zo-zapadnej-europy-urobime-travnik/3375900

Radačovského aktivity v europarlamente sú mizerné.

Radačovský podporuje experimentálne očkovanie na COVID-19:
https://www.inenoviny.sk/riadena-opozicia-propaguje-gmo-geneticku-vakcinu/

Radačovský je agent:
https://www.inenoviny.sk/radacovsky-lassakova-huliak-zacharovsky-su-agenti/

Radačovský podporil experiment plošné testovanie:
https://www.inenoviny.sk/judr-radacovsky-podporil-svojou-ucastou-plosne-testovanie-na-slovensku/

Radačovský je proti nacionalizmu a bojuje proti extrémizmu:
https://www.inenoviny.sk/radacovsky-nacionalizmus-nie/

Radačovský: Som 3x očkovaný, verím odborníkom.
https://www.inenoviny.sk/radacovsky-sns-som-3x-ockovany-verim-odbornikom/

 

Hlavne správy robili kampaň liberálke Beňovej:
https://www.inenoviny.sk/po-bombicovi-aj-hlavnespravy-sk-robia-kampan-slnieckarke-benovej/

   Send article as PDF   

Check Also

Baránkova strana sa rozpadla už na prvej tlačovke

Už ani vyššia moc sa nemohla pozerať  a počúvať klamstvá, že Baránkova podvodná strana je …

2 komentáre

 1. Zaujímavé veci sa dejú. Ej veru ! To čo povedal hore menovaný parazit europoslanec v Europarlamente, svedčí o jeho absolútnej absencii taktiky a nechápania vecí naokolo dejúcich sa. Tak ako sa vyviezol na chrbte niekoho niekam zakaždým, aby niekde bol, tak aj teraz akože otáča a pchá sa zase niekde inde. Takú sprostosť zahulil, že to snáď ani neni možné. Dal len vodu na mlyn niekomu…a nepovedal by som, že tím, čo sú momentálne pri moci. To len vidieť, že to neni vôbec stratég, ale chabravý pablb. A je dosť možné, že sa tam opäť dostane, lebo niekomu to bude imponovať. Skladba obyvateľstva SK nepustí.

  Za toto ho nikto nepochváli a ani ho nepriberú do košiara.

  Za toto ho nepochvália ani taktici z momentálne vládnucej partie, tipujem dokonca, že sa od toho budú dištancovať. Lebo taktici taktizujú a lavírujú ako sa len dá, aby jakš tak oživili domácu kravičku, aby mali kde parazitovať a čo dojiť a obyvateľstvo im neroztĺklo gebule, keď nebude mať čo do úst.

  Vedúci delegácie v Davose ma prekvapil celkom dobrou anglinou. Slušné. A tiež ma prekvapil, že potrebujeme 100 000 ľudí do fabrík. A že zamestnávatelia a podnikatelia a štát, že by mali pracovať na tom, aby človek akosi prežil. Šak kde inde by potom mohli parazitovať.

  ALe keď mohol podporovať rodinu, aby mladí ľudia zakladali rodiny. Robil čo ? Veď to bol výsmech jeho takzvanej “sociálnej politiky”.

  Nechutne dojili, rozkrádali veľmi sofistikovane, že im to indivídum z Trnavy nevedelo nijako dokázať, ale postavil na tom celú kampaň a vlastne im ešte obrovsky pomohol k skvelému comebacku. Bol som tu, zažival som to, videl, žil. Landrover v Nitre a všelijaké iné mega projekty. Poliaci to nezobrali a to je iná ekonomika, ale SK. Prečo asi ? Rozbehnúť nezávislosť a sebestačnosť SK cez domácich nie je jednoduché a ani na tom veľa netrhnete. Lebo brať od 500 domácich “podnikateľov” niečo do vrecka je riskantné. Ale pár mega fabrík ? Obrovský badžet istý. Nikto ani necekne. Bývalý primátor NR a kopec ďaľších spriaznených. Nevinné Jahniatko – minister hospodárstva. Plastiku Nitra zruinoval. To bol managér ! Jak vyšitý. Takého za ministra treba !

  Všetky rezorty dojili, parazitovaly. Dvojité potraviny ? Reťazce ? Nemocnice ? Vodu chceli predať. Eurofondy. Tak veľmi im záležalo, aby na Slovensku mladé rodiny nemali existenčné problémy. Tak ako všetci pred nimi, každý ako vedel a z čoho sa ešte ako tak dalo. Ale hlavne rozpočet SK.

  A že vraj máme 9% obyvateľstva neschopného pracovať a na dávkach. No však a aj vďaka komu ? Samé výhody, chránená škodná, len aby boli v “jadre” spokojnučký a náhodou nás od váľova neodstavili. Čo aj nakoniec odstavili aj napriek podpore mimovládiek a miliárdárskeho Schvarza a jemu podobných filantropov. Júj a Globseck zrazu už nevonia.

  A samých géniov okolo seba. Chmelár a podobné individuá. Demokracie plná huba, ale vzdelaných a samostatne rozmýšľajúcich ľudí nasilu naočkovať a pozatvárať, lebo im je zaťažko rozmýšľať, nakoľko sa prevelice zaoberajú len sami sebou a svojim predôležitým (bezvýznamným) životom, lebo keď ja neviem, tak sa ja bojím a keď sa jabojím, tak keď do studne ja skočím, tak aj ostatných tam nahádzať, aj keď vedia a neboja sa.

  A aby som nebol za hovädo iba nadávajúce a kritizujúce. Je to len to, čo Slovensko a veľká väčšina jeho obyvatelia svojím žitím vyprodukovalo. Momentálne nemáme nič lepšie, čo sa tam regulérne môže dostať, takže je to v momentálnej situácií tak ako to je.

  Ako vychovávajú rodičia ? Ako učia učitelia ? Čo učia ? Ako stredoškolský pedagógovia. Vysokoškolský ? Veď to je len výsledok, ktorý sa nám krásne zrkadlí. Čo sa seje, to sa žne.

  Pôjdete do politiky, keď 95% podnikateľov, managerov, vedúcich pracovníkov sú nechutné pažravé indivíduá. A ľuďom stačia chlieb a hry. A nemajú záujem rozmýšľať, ako vlastne veci fungujú a potom im život aj donesie výsledky ich žitia. Ale to nie my ! To všetci ostatní !

  Necháte si streliť guľku do hlavy od Bankových svetových kartelov, vymazať kontá ? 150 poctivých keby nás tam prišlo, tak to asi nedáme. Ja nepoznám 150 poctivých. Možno ešte tak 7 statočných.

  Všetci raz budeme skladať účty. Fakt im nieje čo závidieť. Nestojí to za žiadne peniaze, slávu ani moc.

  Konštatujem z môjho uhla pohľadu a poznania. Nesúdim ! Vidím všetko ? Viem všetko ? Ani náhodou. A ani pod vodou.

  Želám Nám to najlepšie, čo je pre každého z Nás to najlepšie. Želám aj im to najlepšie, čo je pre nich to najlepšie. Nech sa im rozsvieti svetlo v srdciach a mysliach, nech si uvedomia, čo činia ostatným, akoby sebe činili. Že čo siali kedysi, žnú dnes a čo sejú dnes budú žať zas niekedy. Ako aj my všetci.

  Môžu niečo ukázať, niečo zmeniť…ako to môžme v tejto úžasnej hre na život urobiť a zmeniť aj my.

  Všetko ukáže čas, život nás nádherne preskúša čo je v nás, nič nebude zabudnuté, minulosť nás vždy dobehne.

  Každý sa sám “potrestá” vlastnými činmi.

  Nič viac, nič menej, iba môj osobný názor.

 2. Takýchto tupých debilov,ako je Radačovský my platíme zo svojich daní….My Slovania patríme medzi najmenej súdržné národy na svete a na ideách”slovanskej vzájomnosti”pohorel aj Ľudovít Štúr.Okrádame sa a nenávidíme sami medzi sebou a nie to ešte,aby sme sa spojili a zničili Západ…To skôr špinaví židáci a moslimovia obsadia nás.Prvou takou krajinou vo východnej Európe bude Ukrajina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *