Radačovský, Laššáková, Huliak, Zacharovský sú agenti

Bol som v kontakte s Radačovskym starším aj mladším.  Dostali otázky na správnom mieste. Povedali mi, že s populistami nebudú (SNS, Národná koalícia)!!! Sľúbili ešte aj podporu našej petície, lenže vidíte, všetci populisti.
Je zvláštne, Radačovsky už nemá problém s Huliakom, ktorý bol s agentom Zacharovskym v strane u Radačovského!! Priamo zo strany Slovenský Patriot mi potvrdili, že Huliak chcel prebrať Radačovského stranu prevratom aj so svojím poskokom Balážom!!!
Keď sa im nepodarilo, tak všetci skončili v Národnej koalícii aj s Laššákovu, Laššákom ,Balážom, Zacharovskym, Huliakom…
A dnes Radačovsky je znova s nimi so všetkými agentmi!!! V roku 2021 Huliak mi tvrdil, že o všetkom z Bruselu vedia, lebo tam majú Juditu Laššákovu a nechcú výstup z EÚ z NATO ‼️‼️
Ja tvrdím, že všetko je dohodnuté a ostatné je len divadlo pre svoje zmanipulované obecenstvo!!
Týchto populistov riadia tajní!!
Národnú koalíciu zakladali predsa bývali SNSkári s Kozlíkom a s tajnými okolo Lexu, potom Kočnerom a ďalšími. Kandidátka z Národnej koalície Malikova je stále v tajných službách!! Títo tajní z NK sa pekne vyhrážajú ostatným, ktorí vedia celú pravdu o tejto bande menom SNS, Národná koalícia, Tarabovci.
Huliak keď bol u Radačovského, tak propagovali digitálny vek, Zelenú dohodu ‼️ Treba si pozrieť noviny Iskra a podobne!
SNS sa spoločila s maďarskými stranami ako bola SMK (sú za zrušenie Benešovych dekrétov) a s dnešnou novou maďarskou stranou (zložili sa tri maďarské strany aj s SMK) a aj tí sú za zrušenie Benešovych dekrétov!!! Do VÚC malí spoločné kandidatúry!!!
Na záver otázka. Radačovsky a čo vás presvedčilo sa spojiť s Rudom Huliakom, keď vás chcel zbaviť predsedníctva a prevziať stranu???? Tajní či peniaze, alebo bez chrbtovej kosti ste všetci???
Takže dovi dopo aj so všetkými populistami.
Oz Dôstojnosť Slovenska, Kamil Jakub
Sergej Kozlík je slobodomurár a horlivý podporca EÚ. A tam bojoval za progresívne a liberálne hodnoty.
   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub sa pustil do Heredoša: Neprihrievaj si polievočku na mojich veciach

Vážený pán poslanec NR SR Kotlár, ako sa ti píše ohľadom Pandemickej zmluve s WHO …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *