sobota , 23 septembra 2023

Lekár upozorňuje: Väčšina COVID pozitívnych sú očkovaní

Tieto nepohodlné informácie už nešíri propaganda, už sa o nich nehovorí. Ale väčšina pozitívnych testov na COVID-19 sú očkovaní. Ako to je možné? Šíria ochorenie očkovaní? Vytvárajú to farma firmy? To je trestný čin.

Väčšina pozitívnych prípadov aj v tomto letnom obdobi sú očkovaní. Ako vidieť na obrázku skoro 69% vykonaných testov je u plne zaočkovaných, medzi zvyšnými 31% sú očkovaní jednou dávkou, alebo dlhšie od očkovania – viac ako 12 mesiacov?
Plne zaočkovaný by mal byť ten, čo má 3 dávky, alebo od druhej dávky nemá viac ako 12 mesiacov. Alebo ten, čo má 4 dávky a od tretej nemá viac ako 12 mesiacov? aj toto by trebalo zistiť na ministerstve zdravotníctva.
“Odborníci” v médiach nám rozprávali, že očkovaní ochorenie nešíria, nebudú hospitalizovaní. Že budeme nosiť masky celý život. Zvažujem za tieto výroky podať trestné oznámenie, jednak išlo o nátlak, šikanu, ohrozenie verejnosti, experiment, šírenie poplašnej správy…ale aj o biznis farma firiem, väzby sú jasné.
Nikto z politiov o tomto nehovorí, nikto nekoná. Vyťahujú dookola stále nové nezmyselné kauzičky na tlačovkách. Kto sa pridá a pomôže?
Píšte mail na radoslav.cicala@gmail.com. Kľudne ak nájdete osoby, ktoré klamali a strašili, treba to zozbierať a hromadne podať.
   Send article as PDF   

Check Also

Progresívne Slovensko chce zaviesť povinné očkovanie pre všetkých

Ak bude Progresívne Slovensko mať možnosť rozhohodovať, chce povinné očkovanie pre všetkých dospelých. Je jedno, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *