Lekár upozorňuje: Väčšina COVID pozitívnych sú očkovaní

Tieto nepohodlné informácie už nešíri propaganda, už sa o nich nehovorí. Ale väčšina pozitívnych testov na COVID-19 sú očkovaní. Ako to je možné? Šíria ochorenie očkovaní? Vytvárajú to farma firmy? To je trestný čin.

Väčšina pozitívnych prípadov aj v tomto letnom obdobi sú očkovaní. Ako vidieť na obrázku skoro 69% vykonaných testov je u plne zaočkovaných, medzi zvyšnými 31% sú očkovaní jednou dávkou, alebo dlhšie od očkovania – viac ako 12 mesiacov?
Plne zaočkovaný by mal byť ten, čo má 3 dávky, alebo od druhej dávky nemá viac ako 12 mesiacov. Alebo ten, čo má 4 dávky a od tretej nemá viac ako 12 mesiacov? aj toto by trebalo zistiť na ministerstve zdravotníctva.
“Odborníci” v médiach nám rozprávali, že očkovaní ochorenie nešíria, nebudú hospitalizovaní. Že budeme nosiť masky celý život. Zvažujem za tieto výroky podať trestné oznámenie, jednak išlo o nátlak, šikanu, ohrozenie verejnosti, experiment, šírenie poplašnej správy…ale aj o biznis farma firiem, väzby sú jasné.
Nikto z politiov o tomto nehovorí, nikto nekoná. Vyťahujú dookola stále nové nezmyselné kauzičky na tlačovkách. Kto sa pridá a pomôže?
Píšte mail na radoslav.cicala@gmail.com. Kľudne ak nájdete osoby, ktoré klamali a strašili, treba to zozbierať a hromadne podať.
   Send article as PDF   

Check Also

Účasť na Putinovom slávnostnom vyhlásení len osoby, ktoré majú negatívny PCR test na COVID-19, apríl 2024

Kým na Slovensku a v EÚ už PCR test počuť málokde a povinnosť nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *