nedeľa , 23 júna 2024

Znak veľkého resetu a podvodných agiend

Okrem množstva nezmyselných, manipulatívnych a opakujúcich sa prázdnych propagandistických fráz v agende 2030 nájdete opis potreby a výhod migrácie. Potreby vyrovnania práv žien a dievčat (zaujimavé, keď na tomto záleži pedofilom, ktorí si chodili užívať ku pedofilovi Eppsteinovi).

Tu sa píše, že budú spolupracovať na medzinárodnej úrovni, aby zabezpečili bezpečnú, pravidelnú migráciu. Práve migrácia ničí rodiny, oberá deti o rodičov a čas strávený s rodičmi a vedie k zvýšenému výskytu psychických porúch u detí vyrastajúcich bez rodiča, ktorý pracuje v zahraniči..alebo sa nechal zlákať honbou za peniazmi. 

Ďalej tam môžte čítať o tom, ako sa všetky štáty resp. ich zapredaní a zmanipulovaní jednotlivci dohodli na tom, že budú znižovať emisie. To sa práve teraz deje, ale ľudia necitia tú prosperitu o ktorej tam sociopati píšu. Práve teraz sa dejú záhadné a koordinované udalosti na celom svete, výsledkom ktorých je nedostatok plynu, dreva, palív…niekto si naivne myslí, že to nebolo robené úmyselne…

 

zdroj:
https://sdgs.un.org/2030agenda

   Send article as PDF   

Check Also

Politika je len divadlo, ktorú financujú obyčajní ľudia a aj hynú vo vojnách

Politika je divadlo a politici sú herci, ktorým sa skladáme na platy. Klamú a manipulujú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *