Internetom sa šíria pochybnosti záberov Hegera na Ukrajine


Mnohí komentujúci sa posmievajú najmä z toho, že vo vlaku má prilbu. A na bojisku, kde hrozí omnoho väčšie nebezpečenstvo, už nie.

zdroje: https://www.topky.sk/cl/10/2293059/Premier-Heger-na-Ukrajine–Navstivil-zdevastovanu-Bucu—-sokujuci-POHLAD–Bol-som-hlboko-otraseny
FB

Fotku ľuda upravovali, zhodná je celá scenéria. Rozdiel je len v časti tela nad pásom.

Video z Ukrajiny, Grendel a Štefanec: https://www.facebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&v=486350493101674

   Send article as PDF   

Check Also

Napriek sankciám Rusko stále obchoduje s Európou a tvorí až 23% obchodu

„Obchodný obrat Ruska v minulom roku dosiahol 710,1 miliardy dolárov, z toho 51 % pochádzalo …

4 komentáre

 1. Hlboko otraseny som skor z toho, ako Hegerovi babkari nevedia poriadne robit ani s Photoshopom. Ta svatoziara za hlavou priam kole oci…

 2. Je jedno,či tam bol,alebo nie.Poslal na Ukrajinu S300 a Putin nám to v blízkej budúcnosti spočíta.Predpokladám, že ekonomický,aby sme dlhšie trpeli.Vojensky by to bolo s nami veľmi rýchle vzhľadom na to,že za chvíľu “darujeme”úplne všetko, ešte MIG-y, húfnice Zuzany,potom samopaly vz.58,a ešte granáty,bodáky, vojenské lopatky,ešusy, príbory, maskáče, zelené vojenské trenky pre Zelenského,nech sa v nich ukáže pred kamerou a nech sa pochváli,že to má od slovenského” ministra “obrany s modrou knižkou Naďa.Ukrajina nemusí dávať percentá HDP na zbrojenie, stačí,že Zelenskyj vyžobre od EÚ toľko,na čo by sa samotná Ukrajina nikdy nezmohla.

  • V trencine stoja kompletne podvozky 4-napravove Tatry ktore boli zmontovane ako podvozky pre hufnice myslim ze Dany a Zuzany. Desiatky podvozkov. Tam chatraju.
   Necudival by som sa keby ich odniesli na UA…
   Sefka komisie je Lajnova co doiebala Bundeswehr. A od tejto zeny pride Patriot…

   Samozrejme nikto nepovedal doelzitu vec – S-300 ma system krizujucich vln (X-vlny) cize detekuje a zostreli strely plochej drahy a letiace pod 700metrov vysky.
   Patriot je ochrana budov na rovnom terene s tym ze radar musi mat rozhlad aspon 15 kilometrov.

   S300 je system tzv. chrbticovy, cize pokryva radarom cele uzemie SR a kazdy system je robeny na.mieru.

   Ak v roku 2020 mal dosluhovat S300 @ Fizzo zrusil objednanie, JE JASNE ZE HO OVLADALI Americania ktori sem chceli natlacit Patriot.

   Preto vrtulniky a F16…za 2 000 000 000 €. + vyzbroj.

   Fizzo je hlboko zalezrny v US r*ti, pretoze potreboval podporu US aby mal podporu z Eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *