Prečo Kyjev usporiadal krvavé provokácie v Buči a Kramatorsku?

Európsky vojnový štváč a americký sluha Joseph Borrell po návšteve Ukrajiny vyhlásil:

Josep Borrell

„Vraciam sa z Kyjeva s jasným zoznamom úloh“. Táto vojna sa vyhrá na bojisku. Ďalších 500 miliónov eur sa pripravuje. Dodávky zbraní budú prispôsobené potrebám Ukrajiny…Inak rád čítam Borrellove vyjadrenia, pretože napriek svojmu vzdelaniu má veľmi jednoduché myslenie, čo môže byť zapríčinené začínajúcou demenciou. Ani tentoraz ma nesklamal vyššie uvedeným vyhlásením: „Táto vojna sa vyhrá na bojisku.“ Dal tak jasne najavo, že militantný Západ a lokajské východné štáty, žiaľ vrátane Slovenska, budú podporovať vojnu na Ukrajine, čo je trestný čin napomáhania vojnových zločinov. Tiež dal najavo, že Západu vôbec nezáleží na ukrajinských obetiach, ale na získaní ukrajinského teritória pre svoju ďalšiu rozpínavosť s cieľom zničenia Ruska.

Vyjadrenie Borrella je rovnako škandalózne ako známe vyjadrenie Matoviča „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice“…Dodnes nie som presvedčený o tom, či táto hnusná vražda nebola pripravovaná s cieľom dosiahnutia politického prevratu na Slovensku. Ostala nevyšetrená pravdepodobne z dôvodu, že človek, ktorý by mohol vniesť do prípadu hodne svetla je v zahraničí…Orgány činné v trestnom konaní už dávno mali pozvať Toma Nicholsona na Slovensko na výsluch…

Slovenský vojnový štváč štvrtej cenovej skupiny Eduard Heger vyhlásil pred stretnutím so Zelenským, že ponúkne ukrajinskému prezidentovi tím odborníkov na vyšetrovanie vojnových zločinov v Buči a ďalších mestách. Úprimne povedané teším sa na to, lebo vôbec nie je jednoznačné, že útoky spáchali Rusi. Samozrejme vyšetrovanie musí byť nezávislé a odborné. Je viac ako isté, že slovenskí „odborníci“ budú mať príkaz zmanipulovať dôkazy na obvinenie Ruska. Heger sa sám vlákal do pasce, ktorá keď zaklapne tak z neho urobí obyčajného lúzra.

Heger doplnil, že Ukrajinci bojujú nielen za svoju slobodu, “ale aj za nás”. To je už pravdivejšie moje vyhlásenie, že Rusi nám prinesú slobodu zrušením hegemónie USA a zrušením štátneho teroristického paktu NATO.

Zelenský na stretnutí s Hegerom okrem iného vyhlásil:

“Chcem poďakovať slovenskému ľudu a slovenskému premiérovi nie pre budúcnosť, ale pre súčasnosť, za to, čo pre nás počas vojny robia. Plne nás podporujú, náš postoj, odsudzujú agresiu Ruskej federácie nielen slovami, ale aj činmi,“  Zelenský poznamenal, že podrobnosti o tejto podpore nezverejní a zdôraznil, že ide o historicky dôležitú pomoc.

Čo teda vojnoví štváči Zelenský a Heger majú dohodnuté poza „bučky“? Čo to je, že sa to nemôže zverejniť? Ak je to tajné, určite to bude nejaké ďalšie lotrovstvo proti mieru.

Poďme však k meritu veci:

Na nete sa už objavilo mnoho dôkazov, že provokácie v Buči a Kramatorsku, ktoré vyvolali na Západe obrovskú rezonanciu, boli dielom ukrajinskej armády. Stačí ak si pozriete odkazy nižšie alebo si dáte do súladu satelitné časové údaje o prítomnosti a odchode ruských vojsk z Buče, o prítomnosti ukrajinskej armády, o prítomnosti a činnosti ukrajinsko-fašistickej formácie Boatswain, ktorá viedla komunikáciu s ukrajinskými vojakmi na tému, či môže strieľať civilistov s bielymi páskami na rukách. Biele pásky, ktoré nosili civili boli vyjadrením neutrality. V prebiehajúcej vojne neonacisti v civile totiž útočili neraz na ruských vojakov aj v iných mestách. Tiež sa objavili zábery, kedy boli Zelenského herci hrajúci mŕtvoly rozmiestnení na ulici na natočenie tzv. ruských zverstiev. Po natočené videa „mŕtvoly“ vstali a odišli preč.

Ruské jednotky odišli z Buče dňa 30. marca. S úsmevom na tvári a s radosťou to oznámil vo videu starosta Buče Anatolij Fedoruk. Asi by sa neusmieval, keby boli ulice Buče posiate mŕtvolami, ale by to okamžite oznámil svetu.

Ukrajinské jednotky prišli do Buče o deň neskôr. Nikde na satelitných snímkach nevidno žiadne mŕtvoly a nie je o masakri žiadna zmienka až do 3.apríla. Trvalo štyri dni, kým sa pripravila náročná scéna divadla? Prečo? Čo sa dialo tieto tri- štyri dni? Až na štvrtý deň  po odchode ruských vojsk sa objavila prvá správa o údajnom ruskom masakri.

The New York Times  informovali , že medzi 1. a 2. aprílom vstúpili do mesta Buča zvyšky neonacistického práporu Azov, ktorý je súčasťou ukrajinskej armády. Je vysoko pravdepodobné, že tento útok má na svedomí práve AZOV a že je do zločinu zainteresované ukrajinské neonacistické zoskupenie Boatswain pod vedením medzinárodného zločinca Sergeja Korotkicha.

Ruské jednotky odišli z Buče deň po rokovaní ruských a ukrajinských zástupcov  v Turecku. Bolo cieľom útočníkov oddialiť prijatie dohody o ukončení konfliktu? Len pripomienka. Činnosť neofašistického AZOVU, ktorý je súčasťou pravidelnej ukrajinskej armády (čo je inak ukrajinská obrovská hanba) riadi USA nie Ukrajina.

Pripravovali sa mŕtvi ukrajinskí vojaci, ktorí padli v boji s Rusmi na svoju poslednú úlohu podobne ako mŕtvi v Račaku v bývalej Juhoslávii? V Račaku boli mŕtvi kosovskí teroristi prezliekaní do civilu  a potom predvádzaní médiám ako obete „masakru“. V Juhoslávii na základe takéhoto zinscenovania lživej udalosti začalo bombardovania Juhoslávie zločineckými vojskami NATO.

Je tiež vysoko podozrivé, že predseda Spojeného kráľovstva v Bezpečnostnej rade OSN odmietol mimoriadnu schôdzu zvolanú Ruskom na 3. apríla, aby sa prediskutovala otázka tzv. ruského masakru v Buči. Prečo? Obával sa Západ, že Rusko predloží neomylné dôkazy o svojej nevine?

Dokázalo sa tiež, že ďalší úder na Kramatorsk vykonala ukrajinská strela Točka U. Zahraničným novinárom, ktorí boli na mieste zásahu na nádvorí, bolo umožnené fotografovať raketu zo všetkých uhlov. A zrazu sa ukázalo, že raketa má rovnaké sériové číslo ako tie, ktoré  ukrajinská armáda použila pred siedmimi rokmi na Donbase. Najmenej dve z rakiet ukrajinských ozbrojených síl, ktoré boli predtým zostrelené nad Donbasom, mali čísla Š91565 a Š91566 a raketa Točka, ktorá dopadla na Kramatorsk, mala číslo Š91579. Nielenže sú z rovnakej série, ale boli zaradené do rovnakej ukrajinskej vojenskej jednotky.

Je tak dokázané, že Ukrajincov zabíja Ukrajina. V mene vojnových štváčov z USA a NATO. Presné odpovede na to, ako to vlastne všetko prebehlo dá nezávislé medzinárodné vyšetrovanie. Nehanbia sa slovenskí politici predčasne a veľmi podozrivo bez náležitých dôkazov posluhovať mediálnej propagande USA? Alebo je to domáca úloha? Táto vláda je pre Slovensko obrovské bezpečnostné riziko…Občania v mene budúcnosti Slovenska – budíček…

Slovami klasika: Raz tolerancia dosiahne takú úroveň, že inteligentným ľuďom bude zakázané premýšľať, aby neurazili imbecilov.

Dostojevskij

Viac na:

https://www.president.gov.ua/en/news/prezident-ukrayini-u-kiyevi-zustrivsya-z-premyer-ministrom-s-74189

https://www.globalresearch.ca/nato-eu-cynical-sacrifice-ukraine-bucha-ukraine-fake-news-psychopaths-film-their-war-crimes/5776560

https://www.globalresearch.ca/staged-massacre-bucha/5776767

https://waronfakes.com/lies-about-bucha/what-happened-in-bucha-a-full-analysis-of-the-ukrainian-provocation/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

 

   Send article as PDF   

Check Also

Napriek divadelnému nepriateľstvu tovar z Ruska sa pravidelne vyváža do USA

V Nemecku zadržali loď s uránom a drevom z Ruska na palube Nemeckí colníci zadržali …

6 komentárov

 1. Na fotkách s Kramatorska sú akože “mŕtvoly”, ktorých zabila explózia rakety, ležia pri lavičkách a medzi nimi a lavičky úplne nepoškodené šrapnelmi ,ako nové,na okolitých budovách taktiež žiadne stopy po črepinách z rakety.Zelenský, nanič právnik,herec aj politik,zato výborný vojnový štváč, ktorý jeden deň chce vyjednávať o mieri a ďalší deň berie zbrane zo západu,tento nesympatický židovský hajzel by mal byť konečne odstránený.

  • Dobry postreh. To som si vsimol aj ja.

   Ked Hever nemusi.mat v ostrom konflikte helmu, co sa cudujes 🙂 mali bohovia. Tak aj dopadnu.

   Ale Nad za vlastizradu S300 sa uz mal drcat vo vagone na Ukr…. Prasivy Miklokotov sluha.

  • To je zaujimave, tvoj vodca Putler trepe, ze Zelenskij je nacista, mas to v tej sprostej hlave nejako popletene. Ako pozeram, tak pozeram luza z krcmy, co nikdy nic svetu ani slovensku nepriniesla, sa prestahova sem. Nie je vam zo seba na grcanie, nuly? Nie je vám zo seba smutno? Za humnom ruské svine vraždia nevinných ludi a vaša jediná starosť je, aby bolo čo piť. A pardon, vymyslet si myšlienkový kotrmelec, aby ti zlí neboli Rusi. Ale, bohužiaľ, sú. Sú to hnusni barbari a primitivi. Možno preto sú vám tak sympatickí. Sú ako vy. Mrzke zakomplexovane nuly.

 2. Ukrajina je pripravovana ako druhy Isrrael… Uz davnesjie som si vsimol, ze urcitynm kruhom ziidovskym teda sa nic nedeje.
  Ostrelovanie budov? Ale kocka hotel v strede Kyyeva, fakt velky hotel ktory trafi aj slepa raketa, stoji.

  Plyn a ropa stale tecu. Niekto potrebuje doatat UA na kolena. A to je uloha Zeleniny, ktory je uz dobre zaplateny.

  Citujem:

  Projekt sa nazýva Severný Izrael, alebo Nebeský Izrael. Je už dohodnuté s navyššími predstavitelmi Izreala, že obyvatelia Izraela sa postupne premiestnia na horemenované územie. Obsahuje oblasti miest Odesa, Uman, Nikolajev, Cherson, Dnipro, Mariupol. Velmi slávne je židovské pútnické miesto Uman. Hlavné mesto bude Dnipro (pozri Menorah center – najväčší kurltúrny židovský komplex na svete)
  pozri youtube, video je z roku 2017:
  Игорь Беркут. Часть I. Украина-Израиль: один народ, одна судьба. 20.01.2017 [РАССВЕТ]
  https://www.youtube.com/watch?v=TrRmJqYmIxA&t=905s

  • vedel by to niekto prelozit? zaujimave info…a samozrejme..beru to ako svoje uzemie – Chazarska risa…velka hra, ktoru s nimi hraj aj Putin (milovnik Talmudu). Len ludia nechapu a idealizuju si ho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *