štvrtok , 20 júna 2024

Hrnko z SNS bude robiť poradcu B. Kollára, pred voľbami na Kollára útočil

„Dnes som nastúpil do jeho kancelárie ako jeho poradca,“ povedal pre TASR Hrnko. Kollárovi má radiť v oblasti histórie, ako aj národnej i národnostnej politiky. Hrnko dodal, že ho do tejto funkcie oslovil Kollár po sobotnom sneme SNS.

Hrnkovým vyzývateľom v boji o stoličku predsedu SNS bol Andrej Danko, ktorý obhájil post šéfa strany. Hrnko ešte v júli odkázal Dankovi, že na čele s ním strana skončí. Nevidel preto inú cestu pre SNS ako zmenu vedenia. Hrnko po sneme vyhlásil, že v SNS zostáva.

Možno sú rovnaké ich otázky ohľadom Izraelu. Netreba zabúdať na zákon, ktorý vďaka Andrejovi Dankovi (SNS) postavil Židov nad iné národy. Kollár a hlavne jeho ľudia ako Krajniak sú napojený na Izrael, kedy v minulosti viedli s týmto štátom pofiderné obchody. Taktiež Krajniak je vo vedení skupiny priateľov štátu Izrael.

zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/822570/hrnko-z-sns-nastupil-ako-poradca-predsedu-parlamentu-kollara/

Hrnko pred voľbami 2020 o Kollárovi:

„Dlho som rozmýšľal, či slušný človek má reagovať na takú smiešnu postavičku, túlajúcu sa po slovenskej politickej scéne, ako je Boris Kolár,“ začal Hrnko na adresu Kollára.

Ale keďže jeho inseminátorská minulosť oslovuje mnohé ohrdnuté osamelé mamičky, ktorým ich bývalkovia ani len alimenty neplatia, a tento seladón slovenského nadsvetia nielenže alimenty platí, nielenže sa o svoju islamsky vyzerajúcu rodinu stará, ba niektorým jej členkám aj poslanecké mandáty ponúkol a dokonca z čistého altruizmu financoval aj dnes najznámejšiu Ajku Ajušku Zsuzsovú, nedá mi, aby som sa na jeho výplod pozrel trošku z nadhľadu, aj keď viem, že je to pod moju úroveň,“ dodal.

„Nejde mi o to, že tento štartér Žaluďa alias mafiána Steinhubela tára dve na tri o jeho nevinných vzťahoch takmer so všetkými bosmi slovenského kriminálneho podsvetia. Veď určite chodiť na dovolenky s výkvetom slovenskej mafie je úplne normálne a nemôže to vytvárať žiaden dojem, žeby on niečo mal s mafiou. Nevedno začo dostal motorku jedného mafiánmi terorizovaného „podnikateľa“, pred očami ktorého znásilňovali jeho ženu. Som presvedčený, že s organizovaním tohto podujatia nič nemal. Ako sa na ňom podieľal, to vie hádam len on sám.“

Podľa poslanca Hrnka je smutné, keď človek s takýmto nevinným profilom, „ktorého prezidentský kandidát smrdí gorilou od päty až po uši, sa pustí do komentovania toho, o čom nemá elementárnu predstavu, nevie, ako to funguje, a nemá žiadnu znalosť o postojoch ľudí, ktorých sa snaží zosmiešňovať a škandalizovať“.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/kollar-vo-videu-hrnko-v-nato-zahlasoval-za-formulaciu-ze-rusko-je-agresor-hrnko-sa-brani-musim-sa-ozvat-lebo-ovplyvni-dalsie-mlade-zeny/1643140

Aj na tomto príklade môžme vidieť, že politika je divadlo a politici sú herci.

   Send article as PDF   

Check Also

Vláda spolu s opozíciou schválila spoločný letecký priestor s Ukrajinou

Za zákon hlasovali všetky strany, SMER-SD, HLAS-SD, SNS sa spojili s Progresívnym Slovenskom, Matovičom, SaS …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *