streda , 14 januára 2026

Heger Slovákom doniesol suchý chlieb, na Ukrajinu ide poslať stovky miliónov EUR

Psychopati na čele štátov sú schopní všetkého. Heger, predajca vodky, si robí kampaň rozdávaním suchého chlebu dôchodcom. Na druhej strane na Ukrajinu posiela bez súhlasu občanov stovky milióny EUR. Jeho vláda rozkráda a ruinuje štát, pácha trestný čin sabotáže.

zdroj: https://www.trend.sk/spravy/brief-slovensko-poskytne-ukrajincom-pomoc-asi-530-milionov-eur-zdrojov-eu

zdroj: https://www.facebook.com/premier.sr/posts/536440084712714

   Send article as PDF   

Check Also

Aj Ficova vláda podporuje Matovičovu kamarátku Kiselicovú. Jednoosobová s.r.o a má lukratívne kšefty so štátom za milióny, bez ohľadu na vládu.

O kauze Centire sme už písali. Matovič tejto firme chcel poslať 80 000 000 EUR  …

2 komentáre

  1. Heger je blbeček a truľko,rovnako,ako plagiátor Matovič a americká štetka Čaputová.Našich idiotov,ktorí len bozkávajú americké zadky žiaden politik na svetovej úrovni neberie vážne.Sme len posluhovači,nič viac a ani nikdy nič viac nebudeme,nech tu bude akákoľvek vláda.

  2. Ten suchý chlieb, mal obhrýzať sám Edo Posero svojimi zajačími hlodákmi!🐇

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *